И_ри_на@• вчера в 08:42

Невролог Гаврилюк Ганна Анатоліївна

Буду вдячна за допомогу.Цікавить невролог Гаврилюк Ганна Анатоліївна (поліклініка Деснянського району).Якось була у неї на прийомі і вона говорила,що веде прийоми онлайн.Потрібна консультація доньці,вона за кордоном.Чи звертався хтось до неї онлайн і як це зробити?Дякую.
Sakura-18cb• вчера в 10:39
Онлайн не зверталась, але гроші поважає, то думаю що можна підійти до неї за година до прийому і домовитись.

автор И_ри_на@ • вчера в 10:56
Ответ дляSakura-18cb
Дякую.Так і зроблю
Valentina shop2020• вчера в 12:14
Ответ дляSakura-18cb
Она деньги не уважает ,а очень любит.
Но кто их не любит
Sakura-18cb• вчера в 23:31
Ответ дляValentina shop2020
Она деньги не уважает ,а очень любит.
Но кто их не любит
Это я смягчила немного)))
автор И_ри_на@ • сегодня в 11:06
Ответ дляSakura-18cb
Это я смягчила немного)))
Та я до неї ходила і все зрозуміла.Записалась до неї.Вони всі беруть кошти і дуже їх люблять