Алина-1240• вчера в 19:16

У кого то были такие штуки на ногах? Как свели?

Пемза не берет
Воленс-неволенс• вчера в 20:30
Ответ дляАлина-1240
Зачем?) Чтоб врач 30% с анализа получил?) Фигушки
Тупой платит дважды, скупой- трижды. Особо одарённые лечатся по чужим фото на анонимном форуме

ОдинРазНадетое• вчера в 21:18
Ответ дляПланшетница
Пемза не лечит грибок. И это именно грибок кожи
Це більше схоже на т.зв. діабетичну стопу, а не на грибок, котрий тепер модно тулити всюди
ОдинРазНадетое• вчера в 21:19
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Фото схоже на так звану діабетичну стопу. З цим має працювати подолог.
Якщо виникає потреба вдома шліфувати шкіру, то усі рухи мають йти лише в одному напрямку. Не можна терти туди-сюди. Також заборонено шліфувати розпарені, мокрі ноги, лише сухі, а після відразу ж крем. Звісно ноги попередньо мають бути вимитими та добре висушені.
+1, теж про діабетичну стопу подумала, дуже характерні пошкодження
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 21:20
Ответ дляОдинРазНадетое
🌷
Злюка-закусюка• вчера в 21:39
В нас була родичка старенька,теж боліла діабетом, такі стопи були, потім їй навіть ампутували спочатку одну ногу, потім іншу. На колясці декілька років потім возили її, поки не померла
Маю натхнення• вчера в 21:46
А как вы это сделали?
автор Алина-1240 • вчера в 21:52
Ответ дляМаю натхнення
А как вы это сделали?
Что сделала?
Маю натхнення• вчера в 22:11
Ответ дляАлина-1240
Что сделала?
Штуки на ногах