Мамзелькіна• вчера в 21:03

Звернулась по допомогу з-за поведінки дитини, а отримала облік у Югентамті

Чула різні історії про цю установу, але з часом переконала себе, що це все міфи та історії по типу розповідей «двоюрідної тітки троюрідної сестри колишньої подруги». І от, проживши майже три роки в Німеччині, коли, здавалося б, все якось та налагодилось, зіштовхнулись і ми з цією установою!
Дитина - підліток, має проблеми з поведінкою у школі. Через періодичні скарги вчителів класний керівник мʼяко порадив мені звернутись за допомогою у шкільну психологічну консультацію (це було без примусу, по типу «чи не хотіли б ви…?». Звісно, я, як мати, яка хоче допомогти своїй дитині, погодилась і записалась на консультацію. Там мені після однієї зустрічі відповіли, що дитина має поведінкові розлади і що певно проблема в родині, тому вони передають наші дані в Югентамт, він звʼяжеться зі мною та призначить зустріч, на яку прийдуть з цієї служби та подивляться на умови життя вдома. Тепер я не знаю, чого очікувати і до чого бути готовим. Знайома, яка колись співпрацювала з нашими біженцями, каже, що Югент може перевіряти все: речі, умови навчання та сну, що їмо. До однієї родини якогось приходили, побачили в комоді стопку документів з України і сиділи перекладали, щоб знати, про що документи.
Я в шоці і не знаю, чого очікувати. Тим паче, що є ще діти в родині.
Госпожа_тамагочи• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Консультацію то я прийму, але з чого вони вирішили, що проблема в родині, чому не йдуть у школу, не перевіряють умови навчання там.
Чи Ви маєте на увазі шукати юриста ? Я вже порадилась зі знайомою, яка активно допомагає нашим. Вона мені те все й розповіла і сказала, що відмовлятись від візитів не можна ні в якому разі.
Бо в переважній більшості все іде з сім´ї

Шальная коклетка• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Німці більш захищені, в них немає мовного барʼєру, і в них є знайомі та родичі німці, які можуть допомогти.
А як бути у випадку з біженцями, які практично одні в країні
Ну вот за счет вас у них видимость бурной деятельности
Брюлик в стразах• 1 час назад
А о чем вообще тема если автора ни словом не обмолвилась какие конкретно поведенческие проблемы в школе?! Буллинг? Троллинг? Хамит учителям и дерется с одноклассниками? Курит и ругается матом на немецком?
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
оформите себе адвокатскую страховку, найдите адвоката, и проконсультируйтесь. Время для всего этого у вас еще есть.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
А саме жахливе, що як вирішать вилучити дітей - ніякого попередження не буде.
Жити у постійному стресі і думати, що буде далі і що спаде їм на думку ?
вы ведь троллите и нагнетаете панику, да? Оно, конечно, со старт-поста было видно.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Не видумуйте дурниць.
Мій син не хотів ходити в школу, викликали в Югендамт, рік вже з ним панькаються, я дуже задоволена.
Кто панькается?
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Тема о страшной Германии и нагнетании паники на советчице))
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Кто панькается?
Югендамт. Я можу книжку написати на тему ’Як всі психологи Німеччини хочуть мого сина зробити щасливим’.
Югендамт вирішив, що мій син недостатньо щасливий і звідси всі проблеми. Тому у нього є помічник, куратор, допоміжна школа, розваги, екскурсії, щодватижні збори в школі, де йому всі помічники і куратори розповідають, який він молодець і який прогрес за останні тижні.
Я з цього всього тихо фігію, але син став ходити в школу без пропусків, краще вчитися, йому подобається, що йому приділяють багато уваги і допомогають з усим.
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляИзЮмрудная
Ага, напугали подростка приключениями в новой немецкой богатой семье с перспективой гражданства европейской страны, вместо мамы беженки
Ага , сильно это отребье надо кому. ещё и гражданство

Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Супер! Видимо, вам повезло с куратором. Ну или это все было еще в 22, когда сочувствия было больше. Это никак не отменяет, что автор - троллиха на зп из рф.)
Фрекен бок• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Ну ваш ребенок родился кристально чистым все неправильное воспитание дали ему вы, вот и признайте что не так и изменитесь сами, и он измениться..
А как ребенок может родиться кристально чистым, без характера и своих личных особенностей? То есть, все одинаковые, а холериками, меланхоликами, тихонями или бунтарями их делает воспитание родителей? Да вам диссертацию писать нужно, такого ещё никто не доказывал.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Це було минулого роки, і триває цей рік.
Куратор - негритянка з Гани, яка живе років 20 в Німеччині, дуже душевна дівчина. Помічник/перекладач - жінка з України, також давно живе тут.
В допоміжній школі вчителі - молоді німці, два хлопці і дівчина. Якщо син зранку не хоче йти в школу, приходять до нас додому, вмовляють його і з ним до школи йдуть..
Коли у нього поганий настрій, з ним малюють картини чи грають в шахи.
Один з його вчителів йде в декрет з вересня - доньці 6 місяців, дружина вже своє відсиділа, черга чоловіка. Цікаві вони тут.
Влітку екскурсії в парки розваг, на море, на пікнік на березі Ельби, ще якісь музеї будуть і рибалка.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляФрекен бок
Я к тому, что если взять ’сложных детей’ пообщавшись с их родителями видно, кто это в их голову вложил, или не вложил. И где мама кричит, он у меня сложный, не он сложный, а траблы с мамой, или попросту у мамы ума нет
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Ну и фиг с ними. Вам же легче. Пусть няньчаться
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Не смешите. Куча неадекватных детишек, при нормальных родителях. Только вы исключение
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
То вы не знаете родителей
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Не видумуйте дурниць.
До Вас приходили додому? Узгоджували візити чи приходили без попередження ?
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляА я женатая
автор, только пару часов назад посмотрела вот это видео
https://www.youtube.com/watch?v=9Ybm8LEmzdY

будьте очень внимательны
Дякую, подивлюсь
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вітаю Вас, рада, що Ви не знаєте, що таке підлітковий вік, коли вдома веде себе хоч до рани прикладай, а на вулиці/у школі може робити таке, що не налазить на голову

Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Так, приходять. Узгоджують зарані, за тиждень чи два. У нас чудова чиста квартира, в дитини окрема кімната, стіл-комп´ютер-ноутбук-Лего-гітара-шафа-одяг-взуття-шкільні аксесуари.
У вас цього всього нема, є чого боятися?
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Огризається постійно, перебиває, задирає інших дітей. На уроці вчителі проводять по пів години, аби врегулювати обстановку. Ось нещодавно вчителька повідомила, що мали місце расистські висловлювання стосовно темношкірої дитини, зла ми ніколи не толерували расизм !
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую за пораду
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
От саме з такими дітьми вони і працюють. І дуже ефективно, маю це визнати.
Вам нема чого боятися абсолютно.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Дякую за пораду
будь ласка.
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
У вас будуть проблеми з поверненням в Україну. Після такої програми підтримки ’ол інклюзів’ ваш син явно не захоче до Київської школи
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вам нема чого боятися абсолютно.
Сколько вашему сыну сейчас? И каковы его дальнейшие планы на учебу?
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
а кто сказал что он будет возвращаться?
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Добре, що у вашій родині все так позитивно склалось з цією службою. Але ж Ваша дитина просто не хотіла ходити до школи ?
А в нас ситуація дещо інша: ходити хоче, друзів має там, але веде себе жахливо
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Зазвичай, навпаки. На людях - божий одуван, а вдома - тиран на мінімалках)
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
14 років. Восени піде в 9-й клас, потім в Беруфшуле на спеціальність ’ Налаштування серверів’, системним адміністратором буде. За бажання далі піде в університет, але чи треба це для ІТ-ішника, поки що неясно.