Нічого вдягти• 2 часа назад
У дорослому віці важко перший раз спати з чоловіком
Перший раз у мене був у 26 ( до цього ніхто не запрошував навіть на побачення). Але чоловіку нічого не вдалося ( у мене там стався спазм м´язів через тривогу). Часто думаю, чого це все не сталося в більш молодому віці і мені було б легше психологічно. А так тепер бочсч ходити на побачення, щоб ще раз не облажатися
Країна мрій• 2 часа назад
Хай мужик старается лучше, а то только и делов что всунуть, а ты,дорогая, все остальное сама сама
Василина Семеніч• 2 часа назад
У дорослому віці вже ліньки на викрутаси,просто смачно поїсти і солодко поспати)
Пишу, не читаю• 2 часа назад
А почему у вас не случилось в более раннем возрасте? Я не подкольнуть, а чтоб понять причину вагинизма. Это ж следствие. Надо искать причину, обычно она в голове. У вас были проблемы с общением с парнями, строгая мама, религиозная семья?
Нічний дожор• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Це вже в дуже дорослому(ближче до пенсії).
Пишу, не читаю• 2 часа назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Опять Настя?
Если это Настя, тогда все вопросы снимаю
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Мне кажется было несколько ко тем от нее, как она пыталась, но ничего не вышло. Она со своей девственностью часто носится по темам
Мамзелькіна• 2 часа назад
Ответ для7_кг_рыбы
Бля до сих пор не понимаю как насильникам удается изнасилования? Тут вон по доброй воле и согласии фиг сунешь
Опыт и практика- великое дело
Нічого вдягти
• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Семья религиозная да, но я от них сбежала в 17 и поступила в университет далеко. Причина другая я просто никому не нравилась
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Шо опять? Вже який рік ця тема... І шо все няк не всуне ніхто? Ой ой, ну самі собі ділдо вставте!
Нічого вдягти
• 2 часа назад
Ответ дляМедоваПаляниця
Самой не проблема кстати, а с кем-то я не пробовала после этого раза
Королева ганделику• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Мій перший секс був рівно 17 років тому. Після розписки в ЗАГСІ.
Мама релігійна: принесеш в подолі, в´бю, будеш спати без шлюбу церковного , попадеш в пекло і т.д...
Тільки ця релігійність лише на мене поширювалась.
Всі з родини виходили заміж на 3-7 місяці, то їм можна було :(
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Ответ дляНічого вдягти
на сайті знаймст черга буде присунути за бесплатно в целку
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
У меня, например, ничего из перечисленного вами не было. Но тоже вагинизм. Причину как не искали с сексологом, потом психотерапевтом, но так и не нашли, поэтому я зная не по наслышке про эту проблему не стала бы искать причину, так как ее можно просто не найти, а делать попытки с другим мужчиной. Если нужно и с третьим, четвёртым до тех пора ситуация не улучшится.
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Ответ дляНічого вдягти
То ви самі собі целку ділдом збили? Дарма! Могли гроші заробити на тому
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вона постійно тут теми про це клепає. Тріль місцевий целковий.
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляМедоваПаляниця
Каким образом если автор не может пустить в себя мужчину?
Паулина 24• 2 часа назад
Ответ дляКоролева ганделику
Сумно 🥹
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Ответ дляТреба підробіток
Так я ж запропонуваладілдо, а вона написала що самій собі без проблем вже таке робила
Зи
Ви дарма шукаєте логіку в постах автора це місцевий тріль, вона теми про те саме о їй ніхто присунути не може вже декілька років регулярно клепає
Зи
Королева ганделику• 2 часа назад
Ответ дляПаулина 24
Сумно 🥹
Ну, як є. Секс мене не цікавить взагалі.
Не виправдовуюсь• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Это точно)
У нас сегодня ребенок гулять ушёл, муж шашлыки жарит. И пока поставил дрова прогорать приставать ко мне начал. Я говорю: ты женщину накормил перед тем как приставать? А он: ты сейчас наешься и спать пойдешь)
Правда жизни)))
буреЛОМКА• 2 часа назад
В мене перший секс був в 25, ніякого спазму не було, чоловік був дуже лагідним, я не думала про те, як і що має бути, все відбувалося природньо. Може ви просто не того чоловіка зустріли, або занадто заморочуєтеся. Я чоловіку сказала відкрито, що в мене ще не було сексу
Паулина 24• 2 часа назад
В романтической обстановке. Лучше подойдёт ванна с теплой водой не горячий. Но и психологический настрой.
Посмотреть фильм на такую тему.
Удачи Вам 😊 не отчаевайтесь 👄
Посмотреть фильм на такую тему.
Удачи Вам 😊 не отчаевайтесь 👄
буреЛОМКА• 2 часа назад
Ответ дляНічого вдягти
Ну он же одному сподобалися і до сексу дійшло....
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляМедоваПаляниця
Зи
Я не исключаю, что у автора действительно есть такая проблема и ее решить не так легко на самом деле
Нічого вдягти
• 2 часа назад
Ответ дляТреба підробіток
У вас получилось не решить?
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Ой, поверьте, многих мужиков в 35-40 вовсе не еда интересует)
Если вы о мужчинах 50+ - возможно, здесь не знаю)