Козяка-маляка• вчера в 13:06
А почему на банкову не летит?
Козяка-маляка
• вчера в 13:10
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Бо там під час тривог нікого з вождів нема.
А надо по обычным людям лупить?
Твоя космішна• вчера в 13:14
Ответ дляКозяка-маляка
А надо по обычным людям лупить?
Вообще не надо никуда лупить
Санта Барбара• вчера в 13:17
Ответ для18 мнеУЖЕ
Летит. В кабмин прилетало даже
Вы на приколе?
Чудо в декрете• вчера в 13:19
Ответ дляКозяка-маляка
А надо по обычным людям лупить?
Ну так, хуйло ж никак успокоится не может, что ему украинцы красную дорожку не выкатили . Сам по уши в кровищи и русских в нацию убийц превратил .
Видели шо в рашке на складах в свободной продаже продавали куда наши дроны прилетели? Всё для убийства украинцев . Думаете продавцы не знают как и кто применяет их товар ?
Зашла на 5минут• вчера в 13:33
По ночам на Банковой пусто. Зачем на неё ракеты драгоценные тратить? Чтобы что?
Позитивна• вчера в 13:33
Почему вообще летит? Чтобы люди выезжали, чтобы выходили на протесты ’мир любой ценой’. Для этого нужно бить по больницам, ТЦ и жилой застройке
Ms. При теле• вчера в 13:38
Ответ дляСиликоночка
Удалено администрацией...
А в конче заспе и козине жить буряты и чеченцы?
Хрен вам, а не раша тут
Силиконочка• вчера в 13:40
Ответ дляMs. При теле
Хрен вам, а не раша тут
Удалено администрацией...
Силиконочка• вчера в 13:43
Ответ дляMs. При теле
Какая ж ты мразь
До останнього? Так? Готові?
Ms. При теле• вчера в 13:44
Ответ дляСиликоночка
До останнього? Так? Готові?
Так, до останнього кацапа, щоб більше жодна тварина з вас не гадила на цьому світі
Суцільна зрада• вчера в 13:44
Ответ дляСиликоночка
До останнього? Так? Готові?
До последнего руського на нашей земле
Жертва интернета• вчера в 13:45
Ответ дляMs. При теле
В окопі вже? Чи так просто поговорити?
Санта Барбара• вчера в 13:46
Ответ дляКофр для ноги
Та летить воно кругом, ті тварюки б´ють не розбираючись.
Летят обломки, причём об этом пишут в официальных каналах. А у таких как вы мозга нет даже почитать написанное:
Віталій Кличко: Екстрені служби продовжують ліквідовувати наслідки ворожої атаки в кількох районах столиці
Наразі відомо про двох постраждалих. Обох госпіталізували у стаціонари міських лікарень.
У Дніпровському районі надійшло повідомлення про задимлення поблизу торговельного центру. Також внаслідок падіння уламків сталося загоряння в гуртожитку.
У Деснянському районі влучання на територію нежитлової забудови. Також зафіксоване загоряння автомобілів.
У Солом´янському районі влучання на території нежитлової забудови. Пожежа в будівлі супермаркету та в житловому будинку поруч. А також уламки впали біля житлового будинку за іншою адресою – пошкоджені вікна, з другого поверху врятували людину.
У Шевченківському районі внаслідок падіння уламків горить триповерхова прибудова до адміністративної будівлі. Також пошкоджені понад десять припаркованих автомобілів. У житловому будинку поруч вибиті вікна. Крім того, є повідомлення про пожежу на території нежитлової забудови.
У Святошинському районі надійшло повідомлення про влучання у приватний житловий будинок, інформація про пожежу не підтвердилася.
Санта Барбара• вчера в 13:47
Ответ дляПозитивна
О, ещё одна
Читайте, если получится:
Чудо в декрете• вчера в 13:54
Ответ дляСанта Барбара
’А також уламки впали біля житлового будинку за іншою адресою ’
А Вы думаете при падении ракета целенькая ? Прилетела и стоит ? )))
От уж умственноотсталые . И шахеды, и ракеты при падении разлетаются на десятки, если не на сотни метров .
ФрекенБок• вчера в 17:28
Тому що ти ідіотка! Потвора! Мерзенне створіння!
На Банковій і поруч люди живуть і працюють, прості звичайні люди.
Тобі не приходило це в твою пусту голову?!