Млинець Мій• вчера в 18:38

Гет контакт для прилаштування кошенятка

Дівчатка, перевірте будь ласка, кому не складно) +380 (63) 966 16 31. Прилаштовую кошеня з ппифронту, хочу перевірити потенційного власника, бо чоловікам трохи страшно прилаштовувати. Дякую
Треба ось так• вчера в 18:59
А що вам дасть інфо з Гетконтакту? Ви телефонували на номер? Хто там відповідає?

автор Млинець Мій • вчера в 19:00
Ответ дляТреба ось так
Це потенційний власник кошенятка, перевіряю перед тим, як віддавати.
Треба ось так• вчера в 19:01
Ответ дляМлинець Мій
Що саме ви хочете перевірити через Гетконтакту? Перевірити чи жінка чи чоловік на телефоні ви можете просто зателефонувавши
Кусюче сонечко• вчера в 19:04
Вы думаете, он будет у кого то подписан «Валера зоофил»? Или «Виктор ненавидит Котов»?
Поищите просто в Гугле по номеру телефона, в группах по пристройству животных, они выкладывают фото и контакты недобросовестных людей.
автор Млинець Мій • вчера в 19:05
Ответ дляКусюче сонечко
Я є в цих групах. І так, ми лишаємо такі описи в гетклнтакт теж, коли прям жахливий хтось
Кусюче сонечко• вчера в 19:06
Ответ дляМлинець Мій
Ну так если вы оставляете такие записи для гетконтакта, почему вы не установите себе эту программу?
Вся така шо куди там• вчера в 19:15
Треба ось так• вчера в 19:17
Ответ дляМлинець Мій
Ви мабуть не в курсі, що Гетконтакту можна свій почистити, що можна взагалі приховати свій номер і ви там жодної інформації не побачите. Якщо вам так необхідний Гетконтакту, то чому собі його не встановите. Хоча вважаю повної нісенітницею визначити зоофілам чи того хто знущається саме через Гетконтакт
автор Млинець Мій • вчера в 19:21
Ответ дляВся така шо куди там
фото
Дякую Вам за допомогу і адекватність🙏🏻 Це така рідкість в наш час.

Вся така шо куди там• вчера в 19:32
Ответ дляМлинець Мій
Інформації мало, але може Вам допопоже.
Я тут Живу• вчера в 20:04
РОЗВОДИТЬ НА ГРОШІ! НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ЇЙ ПОСИЛКИ
НОВОЮ ПОШТОЮ!

Так собі коментар
автор Млинець Мій • 2 часа назад
Ответ дляЯ тут Живу
НОВОЮ ПОШТОЮ!

Так собі коментар
Дякую Вам