Опля Картопля• 19 июля в 19:24

Прогінова, естрадіол в ЕКЗ

До якого тижня ви приймали прогінову? Мені зменшили дозування до 1 табл., вже майже 10 тиждень. На обліку ще не стою. Моя лікар народила на днях, писати їй не буду. На узд мала бути в неї, але приймала мене інший лікар. По узд все ок, на рахунок прогінови казала пити. Але в схемі лікування вона була якраз до узд, тобто, під час нього ми мали вирішити, чи пити далі...
автор Опля Картопля • 19 июля в 19:25
Написала каламбур. Надіюсь, зрозуміло хоч суть

Акуна_Матата• 19 июля в 19:35
Вам нужно срочно встать на учёт, чтобы у Вас был врач, который вел беременность. Я сначала планировала наблюдаться в клинике где делала ЭКО, но потом поняла, что мне не нравится их подход (сплошные препараты), нашла врача в другой клинике (не ЭКО), с 10 недели по 32 принимала Утрожестан 200 и всё.
автор Опля Картопля • 19 июля в 19:37
Ответ дляАкуна_Матата
Я ще приймаю прогінорм (прогестерон) два рази вдень. Я препаратів не боюсь. Але чи варто ще естрадіол приймати. Сама боюсь відміняти
автор Опля Картопля • 19 июля в 19:38
На облік стану на другий тиждень
Ду да ду да ду• 19 июля в 23:03
Ответ дляОпля Картопля
Схему відміни естрогену вам має розписати репродуктолог.
Відміняють десь до 9 тижня естроген

Прогестерон відміняють трохи пізніше, десь після 12 тижня поступово. Прогестерон вже по троху відміняє лікар з жіночої консультації
Ду да ду да ду• 19 июля в 23:03
Ответ дляОпля Картопля
На облік стану на другий тиждень
На який другий тиждень, якщо у вас вже 10й тиждень ?
Вам вже треба на перший скринінг записуватися. Бо зазвичай черга велика у хороших спеціалістів і треба завчасно записатися