Оченьценная• вчера в 09:16

Життя 22 річного сина. Питання

Привіт, усім! Пишу вам від імені 45—річної жінки, яка усе життя самостійно виховувала власного сина, зараз йому 22 роки. Він працює і вирішив пожити окремо , орендує квартиру, правда недалеко, а я часто до нього приходжу в гості, дізнатись «що?» і «як?». живе так вже майже рік, але готувати майже не навчився, тому дуже часто я передаю йому власні гостинці, або він заходить до мене забирає, або інколи я до нього. Трапилась одна історія на тих вихідних , коли я приїхала до нього, але раптово, не попередивши і почала дзвонити у двері, а я так розумію, що до нього у той день мала також приїхати господарка квартири за грошима, і мені двері відчинили якась дівчина (приблизно віку мого сина). Вона щойно вийшла з душу: її тіло було загорнуте в рушник, а волосся — акуратно зібране під рушником на голові. На обличчі ще помітні були сліди вологи. Ми бачили одне одного вперше в житті, вони звісно подумала, що я господарка квартири і почала давати гроші, а значить вона була попереджена, що хтось має бути, а я попросила покликати сина, на що вона відповіла, що його немає і він скоро буде .. я сказала, що зайду пізніше, коли додзвонилась до сина він сказав, що це його колега з роботи, у якої немає гарячої води і вони ходить до нього митись», що дуже дивно..
Тому хочу запитати у вас: Чи повірили б ви в таке пояснення? Чи нормально, на вашу думку, щоб колега регулярно приходила до молодого чоловіка приймати душ ? Чи варто мені ще раз поговорити із сином на цю тему, чи краще не втручатися? Як би ви відреагували на моєму місці?
Почемучечка• вчера в 09:19
Он живет отдельно. Какая разница, кто у него там моется или что еще делает? Не зря он решил пожить отдельно, кажется что мама имеет слишком длинный нос.
Девушка в квартире у парня это более чем нормально.

Мати драконів• вчера в 09:20
Сину 22 роки, дорослий чоловік. На цьому можна закінчувати коментарі.
Українка Маша• вчера в 09:20
Тролли совсем обмельчали. Эта хоть грамотно пишет, но очень тупо. Не тролли, скотина, не интересно пишешь.
Почемучечка• вчера в 09:21
Ответ дляУкраїнка Маша
Зато красиво. «на обличчі ще помітні були сліди вологи» . Ии постарался.
Малинка• вчера в 09:23
Есть такой старый анекдот, он заканчивается:
’Т-а-к, мама, с этого момента писю называем членом и начинаем
лечить сифилис.’
Червона рута• вчера в 09:23
Ответ дляУкраїнка Маша
Это пишет ии. Живой человек в теме на советчице не напишет - у нее были следы вологи на обличчи
Червона рута• вчера в 09:23
Ответ дляПочемучечка
Именно ))))
Українка Маша• вчера в 09:24
Надо было деньги брать и валить.
Мамина корзиночка• вчера в 09:25
мамо,вам онуки потрібні в майбутньому? От і не лізьте. І свої візити до сина попередньо узгоджуйте.

Мамина корзиночка• вчера в 09:26
і взагалі займіться своїм особистим життям, молода ж ще жінка.
Пасхальний тролік• вчера в 09:26
Оце паливо👇

Вона щойно вийшла з душу: її тіло було загорнуте в рушник, а волосся — акуратно зібране під рушником на голові. На обличчі ще помітні були сліди вологи.
Доктор Хаос• вчера в 09:27
Вона щойно вийшла з душу: її тіло було загорнуте в рушник, а волосся — акуратно зібране під рушником на голові. На обличчі ще помітні були сліди вологи. Ми бачили одне одного вперше в житті,
Красивый роман. Пишите еще
Дама-мадама• вчера в 09:30
Кобєта ходить митися то і мусить готувати. Баба з возу кобилі легше. Так треба сприймати))
Love_Love_Love_• вчера в 09:30
Цікаво ті хто серйозно відповідають в цій темі - ви дійсно це робите всерйоз?
Дама-мадама• вчера в 09:30
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви?
люблю_тортики• вчера в 09:35
Ответ дляМамина корзиночка
Не факт. У знакомой сыну 30, дочери 28, живут оба с ней. Реально зовет сына «сыначка» (я думала, что это местный прикол, а нет, бывает), ходит с ним на спорт вместе, гуляют. и внуков не хочет. Муж у нее при этом имеется.
Король дивана• вчера в 09:35
Цікаво, це хтось троллить просто заради розваги чи це наймані працівники такі недолугі? Якщо працівники, то не на тих, власники форуму, гроші витрачаєте.
Не вірю!(с)
Малинка• вчера в 09:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Может постирония.
Пасхальний тролік• вчера в 09:37
Ответ дляКороль дивана
Не вірю!(с)
Але попередив 😂

Пишу вам від імені 45—річної жінки, яка усе життя самостійно виховувала власного сина

Не будь КакСвета• вчера в 09:40
Тошнотний тріль.
Вчіться ще
Дайте подуться• вчера в 09:43
В цьому опусі треба дівчину замінити на брутального чоловіка, старшого за сина років на 10-15. Тоді була б інтрига.
А так - тренуйтеся ще.
Червона рута• вчера в 09:44
Ответ дляПасхальний тролік
Оце паливо👇

Да-да, это было очень важно уточнить, что волосся було именно аккуратно зибране под рушником
Червона рута• вчера в 09:47
Ответ дляПасхальний тролік
Але попередив 😂

Кстати, вот эти длинные тире - это признак ии. Автор даже не потрудился просмотреть текст.
Уволить на фиг
Червона рута• вчера в 09:48
Ответ дляДайте подуться
А так - тренуйтеся ще.
Но чтоб тоже волосы были аккуратно убраны под рушник, а на обличчи були слиды вологи
Так будет смешнее
66сезон666серия• вчера в 10:19
Тролляка.
Добрая свекровь• вчера в 10:22
Ответ дляУкраїнка Маша
Почему скотина ?🤭🤭🤭
Добрая свекровь• вчера в 10:23
Ответ дляПочемучечка
Может чего то другого следы
Українка Маша• вчера в 10:28
Ответ дляДобрая свекровь
Почему скотина ?🤭🤭🤭
Потому что форумчан глупее себя считает. Хоть бы от своего лица писало, ии старается.
Orisana• вчера в 10:49
Ответ дляПасхальний тролік
Оце паливо👇

Это заготовку позже можно использовать в сочинении на эротическую тему: ’... потім рушники, оголивши тіло, плавно впали на підлогу, на яку миттєво почали падати важкі краплі води з мокрого волосся».
Кукарачка• вчера в 12:42
Ответ дляКороль дивана
Не вірю!(с)
Тут давно платят за количество, качество писанины никого не интересует. Скорее наоборот: что и убогее текст, тем лучше