Тільки не про гроші• вчера в 18:41

Ви бачили скільки буде коштувати проїзд в міській електричці?

Це ж жесть просто.
Чому всі мовчать що так сильно піднімається проїзд
Маршрутки дешевші за нлектричкі,автобуси,метро
Пес Патрон• вчера в 19:08
Ответ дляВічний двигун
Таки заробляння коштів на корито позбавило людину всього людського
Важко прийшлося ?
Важко жити біомасою, як вам

Вічний двигун• вчера в 19:12
Ответ дляПес Патрон
Важко жити біомасою, як вам
Живіть своє щасливе життя . Коли з мозком проблеми то і вимагань від життя небагато
Вам телефонограмма• вчера в 19:22
Ответ дляЖенщинас
а почему проезд должен стоить 3 коп? зарплаты, налоги, горюче смазочное, ремонт техники, все дорожает, это логично.
Може тому , що прожитковий мінімум три копійки, а від нього рахують зарплати. Якщо держава вважає достатнім для прожиття людини три тисячі грн, й у цю сумму повинна входити не тільки їжа, а й комуналка, проїзд, хозбит, то й ціни повинні якось відповідати цьому прожитковому.
автор Тільки не про гроші • вчера в 19:23
Ответ дляФлюорография гуся
Это метро? Я не в Киеве, у нас троллейбус по 16 и автобусы 20, маршрутки 20-35. Но давно уже повышают регулярно, каждый год..
Електричка міська
автор Тільки не про гроші • вчера в 19:24
Ответ дляТеща дочки
А було?
Теща дочки• вчера в 19:26
Ответ дляТільки не про гроші
Ну, хоч в менше разів, ніж громадський
Где тут 0?• вчера в 19:28
Ответ дляТільки не про гроші
Але ж це дуже багато,а якість не покращується
Это так к сожалению и люди у нас не все это понимают, поэтому соглашаются с тем что есть
Пес Патрон• вчера в 19:42
Ответ дляВічний двигун
А коли мозку взагалі не має, як в вас то достатньо написати слово ’ вимагання’
Хома з пастою• вчера в 19:50
Буду шукати роботу онлайн.