Бідося• вчера в 19:05
Чому батьки виправдовують насилля по відношенню до дітей - турботою
Типу
не хоче дитина чистити зуби, то заламують її і чистять.
Не хоче дитина йти з майданчика, насильно запитують до коляски й везуть з криком
Не хоче дитина спати, зачиняють саму в кімнаті, щоб дитина плакала й заснула
Не хоче дитина пити ліки, заламують, насильно відкривають рот і вливають
Чому замість того, щоб знайти підхід до власної дитини, батьки використовують насилля?
Единорог_помог• вчера в 19:12
Ответ дляБідося
В мене дати теж так робили, я мовчки залишала їх і йшла далі.
Коли дитина бачила, що я не реагую з часом перестала робити такі концерти.
Найскладніше було щ молодшим, до 5 років думала повішусь
Где оставляли? В супермаркете? Или на парковке у выхода из супермаркета?)
Блин, вы таки теоретик. И даже толком не продумали легенду)
Бідося
• вчера в 19:12
Ответ дляШкала Радощів
Вашій 2 місяці?
Моїм дітям зараз 13, 10 і 6
Оскорбляю всячески• вчера в 19:13
Ответ дляБідося
Не можливо радити щось по одній ситуації, не знаючи самої дитини.
Я двічі зверталася до дитячого психолога який мені допоміг.
Але насилля ні.
Для мене це табу.
Але насилля ні.
Для мене це табу.
Для меня табу и оставлять ребенка самого в истерике и уходить, как делаете вы.
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Бідося
• вчера в 19:13
Ответ дляПомилуйте мадам
Воспитание это и есть насилие.
Без мер наказания воспитательный эффект будет к нулю стремится
Наказувати дитину через фізичне покарання так, це насилля.
Бідося
• вчера в 19:14
Ответ дляОскорбляю всячески
Третьим глазом видите?)
Например у меня ребенок 11 месяцев и он не хочет чистить зубы)
Мне приходится силой чистить зубы)
Как советуете договариваться мне с ним, чтоб добровольно рот открыл?)
Мне приходится силой чистить зубы)
Дитина ваша, шукайте підхід
Те що працює з однією дитиною, не працює з іншою
Бідося
• вчера в 19:14
Ответ дляОскорбляю всячески
Третьим глазом видите?)
Мне приходится силой чистить зубы)
Але це не значить, що ви прикриваючись турботою проміняєте до дитини насилля.
Малая Налегке• вчера в 19:14
Автор откуда у вас такие садистские познания в воспитании детей? Руки заламывают! Дно какое то
Бідося
• вчера в 19:15
Ответ дляКукусикиииииии
как повешусь?
с каждым же можно договорится?
Ну от домовлялася.
Але це дуже не просто
Помилуйте мадам• вчера в 19:15
Ответ дляБідося
Насилие не только физическое есть
Бідося
• вчера в 19:15
Ответ дляДон Пэдро
Да люди ж вокруг не понимают, чего ребенок валяется на полу и орёт. Мне стыдно было, капец.
Тобто чужі люди важливіші за емоції вашої дитини? 😳
Помилуйте мадам• вчера в 19:15
Ответ дляБідося
Но вы оставляя одного пртменчетк ещё больше, чем родители, что ребенка в комнате в безопасности оставили
Шкала Радощів• вчера в 19:16
Ответ дляОскорбляю всячески
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Зате дамочка розповідає, що треба домовлятися)))) хоча сама просто забивала на дитину і йшла))
Бідося
• вчера в 19:16
Ответ дляКукусикиииииии
лучше самой в петлю
гы
Періоди різні були, але батьки не мають права на насилля по відношенню до дітей
Единорог_помог• вчера в 19:16
Ответ дляОскорбляю всячески
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Более того, вот так демонстративно уходить - это тоже насилие. Просто не физическое. И куда хуже, чем просто подхватить на руки, отнести в более тихое место и у же там успокоить (а по меркам автора это насилие).
Дон Пэдро• вчера в 19:16
Ответ дляБідося
Т.е. вы оставляя ребёнка валяться, поступали лучше?
Бідося
• вчера в 19:16
Ответ дляЕдинорог_помог
Я не придумую легенд, а ви виправдовуєте насилля і хейтете тих, хто проти нього
Оскорбляю всячески• вчера в 19:16
Ответ дляШкала Радощів
Ну да
Исчезающая мать)
Проблема есть, значит нужно уходить.пусть само как-то решается)
Исчезающая мать)
Бідося
• вчера в 19:17
Ответ дляОскорбляю всячески
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
Для меня это вообще дикость.
Но вы себе такое позволяете
А ви мабуть уявили що я дитину залишила самого в магазині в пішла додому, чи як?
Оскорбляю всячески• вчера в 19:17
Ответ дляЕдинорог_помог
Да, это психологическое насилие. Это ужасно так поступать.
Зато она пришла рассказывать, что другие не правы
Единорог_помог• вчера в 19:18
Ответ дляБідося
Ну-ка процитируйте мне, где именно я оправдываю насилие!))
Я смотрю вы просто спец не по физическому насилию, а по психологическому. Газлайтинг - ваше все? Именно это вы называете ’договариваться с детьми’?)
Дівка в намисті• вчера в 19:18
Интересно, вы когда-нибудь попадали в ситуацию первой помощи? Вот это всё кровь- кишки-расп*дорасило и до обезбаливания нужно вас как-то собрать и дать выжить до скорой помощи? Вот симметрично представьте себе, что это и есть ответ на ваш вопрос. Вы можете сколько угодно орать и отбиваться, но когда речь идёт об ответственности за вашу жизнь, на это никто не обратит внимания.
У ребёнка психика ещё не в состоянии контролировать эмоции, поэтому родители оказываются в ситуации первой помощи по 100 раз на дню.
Оскорбляю всячески• вчера в 19:18
Ответ дляБідося
Так вы со своими детьми делали психологическое насилие.
Чем вы лучше?
Бідося
• вчера в 19:18
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну про заби та про ліки - а як інакше?
А чому одні лікарі шукають підхід і беруть дітям кров без крику, лікують їм зуби без сліз, підстригають без істерик, а інші тримають і роблять свою справу?
Тому що одні шукають підхід, а інші ні.
Бідося
• вчера в 19:19
Ответ дляПомилуйте мадам
Де я залишаю одного? :)
Потужна махіна• вчера в 19:19
Ответ дляБідося
Ууууу, а це хіба не психологічне насилля? Ігнор, оці всі дєла. Чого ж не домовлялися?
Помилуйте мадам• вчера в 19:19
Ответ дляБідося
Де я залишаю одного? :)
Оставляли и уходили, чем это лучше того, чтобы в комнате одного из вашего примера, оставить?
Бідося
• вчера в 19:19
Ответ дляШкала Радощів
Так, йшла. Відходила на кілька кроків, дитина бачила, що істерика не працює, вставала і йшла за мною
Помилуйте мадам• вчера в 19:20
Ответ дляБідося
А если бы не могла вы бы что делали?
Бідося
• вчера в 19:21
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну да
Исчезающая мать)
Так, само й вирішилось
Дитина зрозуміла, що криком і істериками добитися нічого не може, тому почала входити в розмови і домовлятися про щось