Вишневий цвіт• вчера в 15:33

Туніс чи Кемер

Хто був в Туніс...які у вас враження від моря харчування...
Зробіть вибір:
вже голосів: 21
Туніс
Кемер
Love_Love_Love_• вчера в 15:36
Щоб іхати в Туніс треба дещо знати про цю країну, ну або обрати супер крутий готель і з нього не виходити.
Мені сподобався Туніс в плані дослідження краіни, я знала що мене чекає, там за межами готелю разюча різниця, з Кемером це не зрівняється.
Харчування залежить не від міста, а від готелю, але в цілому і там і там дуже смачна кухня.

Чупокабра• вчера в 15:39
летом - ни туда, ни туда
на бархатный сезон - и там, и там хорошо
но тунис да, имеет специфику, как и египет
Щира українка• вчера в 15:41
Залежить від готелю, краще напишіть назви готелей.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:44
Тунис - брать только 5*, и лучше о. Джерба, там комфортнее. Из плюсов - очень чистое теплое море, хорошие песчаные пляжи. Интересные экскурсии в пустыню. Дешевое хорошее оливковое масло и изделия из кожи верблюдов.
Кемер - как и вся Турция, зависит от отеля, галечный пляж, красивые виды, горы и море. В целом более комфортно и цивилизованно.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:50
Тунис.
Турагенція Tourdream• вчера в 16:46
Я наприкінці травня була в Тунісі в інтотурі. Скажу, що країна цікава, останній час на нашому ринку недооцінена. Порівнювати з Туреччиною та Єгиптом я б не стала. Є своя специфіка. Та цю специфіку бажано знає до поїздки.
Як правильно тут пишуть, потрібно вибирати саме готель. Є й хороші готелі 3*, і якісні 4-ки та взагалі чудові 5*. Багато готелів після свіжої реновації в останні роки. По харчуванню у більшості готелів, навіть не дорогих, доволі добре. У гарних мережевих готелях - взагалі чудово.
У багатьох готелях гарні СПА чи телассо- центри. Туніс відомий подібними процедурами.
Пляжі відрізняються на різних курортах, але у більшості - гарний дрібний білий пісок та море різних бірюзових відтінків.
Цікава екскурсійна програма – Сахара, оази, Сіді-Бу-Саїд, Карфаген та інщі.
Безперечний великий плюс та відмінність від Туреччини та Єгипту – мінімум руських туристів. Основний контингент відпочиваючих європейці, але є готелі, які облюбували туристи за океану - канадійці, австралійці.