Фея_3уровень• сегодня в 11:49

Автобусний тур з підлітком. Куди б порадили?

Потрібно відволікти, змінити оточення. Я ніколи не їздила в такі тури. Може порадите з власного досвіду.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:40
Ответ дляМій не такий
тоді автобусна поїздка - це не ваше(
поговоріть з сином і прислухайтесь чого хоче саме він.
Відволікти - це не той випадок. Це буде стрес для нього
можливо. вчора їхав до бабусі. на приміському вокзалі в Києві було дуже важко. почнемо роботу з психотерапевтом. але думала трохи змінити обстановку. в нього це різко почалося. буквально декілька тижнів тому.

автор Фея_3уровень • сегодня в 12:41
Ответ дляНетутешня
тяжело будет в дороге. может действительно, сами поедьте. одна страна. аккорд - это отстой и стресс. посмотрите Рмынию. не далеко и красиво
а який перевізник норм? дивлюсь ще відпочинок на всі 100
Нетутешня• сегодня в 12:43
Ответ дляФея_3уровень
мы были только с аккордом. и искренне его не рекомендую. поищите тут темы про аккорд, там советовали других операторов. аккорд, наверное, самый дешовый
Мій не такий• сегодня в 12:46
Ответ дляФея_3уровень
вам спочатку треба до психіатра, а потім коригувати поведінку з психотерапевтом. І не відкладайте це питання, бо може дійти до того, що він буде боятись вийти на вулиці, бо там брудно.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:49
Ответ дляМій не такий
я це розумію. приїде, підемо до психіатра. але ж думала якось переключити його.
Кудрі кручу сама• сегодня в 12:52
Ответ дляФея_3уровень
дякую. якраз дивилась на нього. в автобусі комфортно? в нього ще з явилось недавно ОКР на фоні стресу, не знаю як він переживе поїздку. але може трохи переключиться
Не рекомендую аккорд. В них багато скасованих турів або заміняють.
Да і взагалі поїдьте краще самостійно.
Це набагато легше, не від кого не залежишь.
В минулому році з підлітком іздили в Бударешт на 2 дні, потім там сіли на автобус до Праги і ще 3 дні були в Празі, а звідти до Перемишля на потязі і додому. Іншим разом поїхали в Польшу. Були в Кракові 4 дні. Були в Освенцимі, Величко. Всюди зручно добиратись потягами, аатобусами.
Задолбулька• сегодня в 12:51
Ответ дляразмахер
В Италию
Для новичков слишком утомительно
Шалена невинність• сегодня в 12:52
Ответ дляФея_3уровень
моему с окр автобусная долгая дорога только хуже делает, особенно долгое стояние на кпп ухудшает и что спать невозможно удобно - сильно нервничает. Если есть выбор то только поезд (в нашем случае)
Мій не такий• сегодня в 12:52
Ответ дляФея_3уровень
відпочинок на всі 100, тур клуб Бідняжка

Задолбулька• сегодня в 12:52
Ответ дляМагиня
В прошлом году ездили с дочкой 15 лет с Аккордом в Прагу
Очень понравилось.И нетяжело, без ночных переездов и в самой Праге дня 3 были.
Посетили Краков, Дрезден, Карловы Вары
О, Аккорд еще жив? Лет 20 назад им каталась)
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:54
Ответ дляШалена невинність
дякую за досвід. а ваше ОКР не зникло? Щось допомогло?
Шалена невинність• сегодня в 13:00
Ответ дляФея_3уровень
Він повністю не зникає сам, тільки може бути більше/менше - тут головне працювати саме з тривожним розладом. З того, що батьки можуть зробити самі - це режим. Сон в однаковий час, обов´язково спорт 3 рази на тиждень (бажано кардіо бо командні види можуть не зайти таким дітям), більше живого спілкування і менше гаджетів наскільки то можливо.
От зараз наш басейн зачинено на літній ремонт, тренувань 2 місяці немає, то син дьорганий, нервовий - видно що стресу нема куди подітись (( Повезу в Карпати на потязі - просто в тиші поспати, полазити по горах та подихати.
автор Фея_3уровень • сегодня в 13:03
Ответ дляШалена невинність
В мого почалось з початку літа, але я навіть не звертала уваги. В липні квнікули на тренуваннях, приліт в будинок поруч і в нього пішло загострання чи гірше стало. Я тільки почала вивчати цю тему, до цього була психічно здороча дитина
Шалена невинність• сегодня в 13:11
Ответ дляФея_3уровень
Почалось в нього скоріш за все вже давно - просто його не помітно одразу поки немає загострення такого, щоб кидалась в очі різниця в поведінці.
Жити з окр важко, обстріли син переживає все важче - панічки накривають (( а робоча терапія одна - АД. Ми вже майже готові приймати, він і сам не проти, але входження то важкий процесс - треба бути вдома з кимось постійно поряд мінімум 3 тижні, я сама приймаю вже 3 роки и кидати не збираюсь Повернемось - займемося впритул цим питанням, як раз кожне літо обстеження у невролога( є діагноз з дитинства), підніму питання щодо направлення до психіатра за рецептом.
автор Фея_3уровень • сегодня в 13:12
Ответ дляШалена невинність
Раніше було, але я не звертала уваги. Коли виходив з дому, то все ретельно перевіряв, особливо двері. З початку літа почалося миття рук.
Ума Палата• сегодня в 13:18
Ответ дляФея_3уровень
миє руки дуже часто і став брезгливий до всього.
тоді вологі серветки, це не привід відмовлятися від подорожі
Завтра не пью• сегодня в 13:38
Ответ дляФея_3уровень
Пошукайте туристичну агенцію у вашому місті. У Вінниці є Бідняжка. Вони пропонують купу різних турів, і авіа, і автобусні. Постійний супровід, підтримка.
А так раджу самим авіа
Дайте подуться• сегодня в 14:05
Без ночных переездов. Не длинный, на 4-5 дней
И проговорить Подростком, что он готов терпеть тяготы лишений ради мотанины по городам и селам Европы.
Магиня• сегодня в 14:21
Ответ дляЗадолбулька
Да, живой

Магиня• сегодня в 14:24
Ответ дляФея_3уровень
Было комфортно; мы ездили в середине июня, ещё не было жары
Группа 17 человек, каждому было по 2 сиденья
andrey_spec• сегодня в 14:32
Та куди-небудь, через Будапешт і далі, куди вистачає часу, грошей і сил. У кголо отікають ноги чи болить спина - важливо без нічних переїздів. Будапешт, Париж, Вена, Прага.... багато різних місць, де треба побувати, якщо не були. Берлін - ну то таке, все розбомбили і взірвали у ВВ2. І розраховуйте, що в програмі будь-якого автобусного туру частина місць заїзду - просто для реклами, автобус просто не встигає все це об´їхати за час поїздки.
Турагенція Tourdream• сегодня в 14:39
Автор, у мене син такого самого віку. Він досвідчений мандрівник)) Але з певного віку, я не уявляю, щоб кудись запропонувати поїхати і з ним не порадитися. Тому б я орієнтуюсь на бажання підлітка.
Може він у Вас історією чи географією цікавиться, а може природні красоти та незвичні місця подобаються.
Мій минулого літа на ДН забажав до Скандинавії, ми їздили у дуже класний тур Норвегія + Швеція + Данія.
Зараз у планах країни Балтії та Стамбул.
Головне - вибрати тур без нічних переїздів, оптимальної для вас тривалості та напрямок, де буде комфортно у цей період року.
автор Фея_3уровень • сегодня в 14:53
Ответ дляТурагенція Tourdream
А як вас знайти? В особисті написати? Він хоче Прага, Відень можливо Румунія.
автор Фея_3уровень • сегодня в 14:54
Ответ дляЗавтра не пью
А так раджу самим авіа
Ми з Києва
Турагенція Tourdream• сегодня в 15:04
Ответ дляФея_3уровень
До речі, у Румунію саме зараз, у літній період їздять тури з відвіданням славетної гірської дороги Трансфагараш, дуже мальовниче місце.
Можете в особисті написати чи у профілі є контактний номер
Просто звязда• сегодня в 16:24
Ответ дляУма Палата
їздили швейцарію, австрію. францію. син любить гои був в захваті від долмітів. ну вайб цюріха
А з ким їздили, можете порадити .