Вбигудях• вчера в 22:21

Гумор чоловіка

Сьогодні було наприклад: я знайшла в холодильнику гнилу морквину і вголос вимовила: яке жахіття.
Чоловік в мить видав: В дзеркало себе побачила?
Я усміхнулася, але якийсь осад від цього гумору. Я чую подібне час від часу. Взагалі я не дуже упевнена в собі саме через комплекси зовнішності і подібний гумор ще більше знижує мою самооцінку.
Не знаю як взагалі себе вірно в такі миті поводити.
Що порадите?
Люблю Украину• вчера в 22:22
Змініть чоловіка

Анонимушка• вчера в 22:22
Чого не відповіли ’не себе, твій мікрочлен’?
Плету корзинки• вчера в 22:22
Піти від такого й забути, як страшний сон
кнопкодав• вчера в 22:25
Сказала б, що це не смішно. І попросила б більше так не робити.
Якщо не зрозуміє, то для чого взагалі такий чоловік
7_кг_рыбы• вчера в 22:27
Та не, ну хамство 100 процентов. Даже я себе такого не позволяю. Это не дело..
7_кг_рыбы• вчера в 22:28
Я только не понял как можно найти в холодильнике гнилую морковку... Но то такое.
Новорічна пальма• вчера в 22:28
Ответ дляАнонимушка
А если у него не микро?
7_кг_рыбы• вчера в 22:30
Ответ дляНоворічна пальма
А если у него не микро?
Всегда можно сказать что у бывшего был намного больше
Новорічна пальма• вчера в 22:30
Ответ для7_кг_рыбы

Новорічна пальма• вчера в 22:30
Ответ для7_кг_рыбы
А чего тогда не с бывшим?)
7_кг_рыбы• вчера в 22:31
Ответ дляНоворічна пальма
А чего тогда не с бывшим?)
Решила пока дать отдохнуть Матильде
7_кг_рыбы• вчера в 22:32
Ответ дляНоворічна пальма
фото
Ужоснах
Леди_в_ночи• вчера в 22:35
Один раз салите его напротив и глядя в глаза говорите что если вы его не устраиваете, то он собирает вещи и уеб@вает в следующие 15мин. А если он не валит и это повторится еще раз, то все его шмотки будут за окном в ту же секунду.
саната888• вчера в 22:36
так а нащо ви його підтримуєте? усміхаєтесь? ви його боїтесь чи що? не кинули тією морквиною в нього і не сказали: це сміття як і ти? навіть останній довбень не каже таке просто людині, не кажучи вже про жінку яка йому подобається, не те що дружині. жахіття і є ваше життя, куди вже гірше, буде і психосоматичні розлади від такого
7_кг_рыбы• вчера в 22:39
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я бы ответил что ,да ,я себя в зеркале видела ,но эта морковка все равно больше похожа на твой ебальник)
Леди_в_ночи• вчера в 22:42
Ответ для7_кг_рыбы
Это никуда не приведет, начнется игра кто кого больше унизит. Нет смысла на это даже тратить время. Такого в принципе не должно быть в нормальных отношениях. Не нравлюсь- иди н@хуй, подход один
7_кг_рыбы• вчера в 22:45
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вроде про нормальные отношения никто и не говорил
Леди_в_ночи• вчера в 22:51
Ответ для7_кг_рыбы
А зачем тогда в таком говне оставаться? Чтобы что?
7_кг_рыбы• вчера в 22:52
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вы точно уверены что вопрос ко мне?))

автор Вбигудях • вчера в 23:19
Ответ дляАнонимушка
Не додумалася і мабуть було б недоречно, бо в нього нормальний
Анонимушка• вчера в 23:19
Ответ дляВбигудях
Це він так думає.
автор Вбигудях • вчера в 23:20
Ответ длякнопкодав
Я подібне намагалася казати і він фиркав, що в мене з гумором туго
автор Вбигудях • вчера в 23:20
Ответ для7_кг_рыбы
Ви чоловік?
автор Вбигудях • вчера в 23:22
Ответ для7_кг_рыбы
Та вона лише на кінчику почала портитися. Написала як простіше, бо річ не в моркві
автор Вбигудях • вчера в 23:22
Ответ дляНоворічна пальма
А если у него не микро?
В нього дійсно не мікро
7_кг_рыбы• вчера в 23:22
Ответ дляВбигудях
Ви чоловік?
Ну да
автор Вбигудях • вчера в 23:28
Ответ для7_кг_рыбы
Ну да
А що ви собі дозволяєте? Цікавлюся просто так. Можете не відповідати, якщо не хочете