Печенюшка• Изменено 2 часа назад
Дізналась про зраду чоловіка. Чи варто пробачати, якщо це вперше?
В один ʼчудовийʼ день мені в інстаграм написала дівчина 18-років, сказала, що колега мого чоловіка і у них був з ним секс.
Розказала все в деталях, і про те, що він спочатку відмовився, і про те, що на наступному корпоративі таки проявив ініціативу, і про мінет в офіс, і про секс в офісі, і про те, що поїхали до нас додому, поки я була з малою у мами, і що він її послав після цього.
Запитала у чоловіка, сказав, що це правда, і що йому дуже соромно, що це перша зрада, що біс попутав.
Він старший за неї на 15 років, не сама красива дівчина, тільки й переваги в тому що давалка і срака велика.
Мені 30, доньці 2 роки, все в стосунках було чудово.
Не знаю, як реагувати. Хто жив після подібної ситуації далі?
Ищу-брожу• 2 часа назад
Всі ми різні . Хтось пробачає і навіть відчуває свою провину , що так сталось
Душа компанії• 2 часа назад
Нахрена с этим жить?) Если у вас другие приоритеты (стабильность, деньги, #всеравновсеизменяют, #саманепотяну), то простите и примите ))
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ваш чоловік дуже дивний. Отак одразу зізнаватися у зраді? Це ж нерозумно. Як ви з таким тупим живете?
Печенюшка
• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Бо йому правда соромно і не хоче брехати
Ду да ду да ду• 2 часа назад
бл..так не один раз было) и в офисе, и на корпоративе и тпм более у вас дома...Вам вообще как? Не противно?
Правильно_Валерчик• 2 часа назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
Все чудово?
Сначала минет в офисе, потом на корпоративе, потом секс в офисе, потом секс дома. А все ’вперше’
Ду да ду да ду• 2 часа назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А навіщо вона вам все це розповіла в деталях?
тоже хотела это спросить)))
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ещё и описал: давалка с большой жопой, не красавица.. Была бы морда симпатичная, то ахались бы дальше
Фиона Шрековна• 2 часа назад
Ответ дляПеченюшка
Не шукайте тут поради, слухайте лише себе.
НашлаПерепискуМужа• 2 часа назад
Ответ дляДу да ду да ду
тоже хотела это спросить)))
дитина 18 років,досвіду нема
Оля_с_киркою• 2 часа назад
Ответ дляПеченюшка
Тролите? Так не цікаво
Невловимий Джо• 2 часа назад
Какой бред!! Даже про минет рассказали? А вы сейчас только узнали ,хотя с ваших слов, это не первый раз ! Так вам не привыкать, к чему эта тема?
НашлаПерепискуМужа• 2 часа назад
Ну,бачити морду зрадника у своєму домі і знати,що він тут робив,точно не буде легко.
Душа компанії• 2 часа назад
Автор, вы как-то вяло комментируете и на вентилятор не накинули ни разу, люди расходиться начнут.. Только зря тему калякали )
Пукимончиг• 2 часа назад
Ответ дляПеченюшка
Ну то живіть далі, з таким чесним
Печенюшка
• 2 часа назад
Ответ дляНе зви чайна
А шо дівчина 18 років робить в офисе? Это в Украине происходит?
Так. Асистентка
Не зви чайна• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
Конец месяца, устала наша многостаночница.