Гага Газу• вчера в 22:56
Как относитесь к самостоятельным поездкам?
Пробовали путешествовать одна или всегда с компанией?
НаБалКоніХодять• вчера в 22:57
Между мужьями всегда сама путешествовала. А не, вру, один раз с любовником
Ранковий базар• вчера в 22:58
Але це не зовсім далекі поїздки. Скажем так, за кордон не ризикну сама, маю ще й проблеми зі здоров´ям. А по Україні намагаюсь.
Шикаю і викаю• вчера в 23:06
Всегда только одна. Люблю следовать своим спонтанным идеям и желаниям, а не подчиняться мнению компании
Love_Love_Love_• вчера в 23:07
А як до них можна відноситись?
Що в цьому надзвичайного?
Стомільйонів разів подорожувала сама як і мільйони людей у світі
Що в цьому надзвичайного?
Княгиня пітьми• вчера в 23:08
Ответ дляРанковий базар
А що ризикованого за кордоном?
Недалекі то ви до бабці в село сама подорожуєте?
Іноді Да• сегодня в 00:14
Негативно. Мне нравится переживать новые впечатления вместе с любимыми людьми. Сожалеть, что не с кем разделить увиденное, не люблю. Хватило одного раза навсегда. Теперь только с семьёй. Они у меня the best!
Ранковий базар• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
А що ризикованого за кордоном?
До бабці в село, до вашого відома, я їздила сама ще у 8-му класі. І їхати мені до неї 7 годин було потягами з пересадкою.
Тому ваш підкол не спрацював. То може ваша бабця від вас жила на сусідній вулиці, то вам і їздити не треба було.