Wida Winter• вчера в 22:02

Кошенятко, вивезене військовими

Отаке мейкунятко чекає на родину. Привезли з передової білоруські 🇧🇾 військові котики.

Дівчинка, 💄❤️приблизно 2,5 місяці.
Братик і сестричка вже домів.

Ласкава, розумничка і красунечка, буде розкішною кицею.

🇺🇦Київ, міста поруч.
автор Wida Winter • вчера в 22:09
Від паразитів оброблена, здорова.

rainbow2018• вчера в 22:25
Не треба тільки розказувати, що це мейнкун.
Якщо кошеня буде потрібне - його візьмуть і так. Без цього безглуздого «маркетингу».
автор Wida Winter • вчера в 22:54
Ответ дляrainbow2018
Пішло звідси. 🇷🇺🐀🪏
Lyucia2• сегодня в 00:27
Ответ дляrainbow2018
Чому не треба? Мейнкун потребує спеціального корму, це вже не супнабор з Сільпо. Лоток потрібен більший, більше наповнювача. Більша переноска. Людина має розуміти, що будуть витрати, що потрібен буде ветогляд, про розміри й характер повинна мати уявлення. Краще ж, коли візьме людина, яка впевнена в своїх можливостях, ніж аби хто і через місяць викине на вулицю, бо не потягне фінансово чи з інших причин.
Киппи• 1 час назад
Ответ дляWida Winter
Пішло звідси. 🇷🇺🐀🪏
Вам слушно зробили зауваження щодо введення в оману. Потім викидують цих ’мейкунят’ на вулицю, бо надіялися потішити своє самолюбовання , а кошеня виявилося дворянином.
Киппи• 1 час назад
Ответ дляLyucia2
Бо це звичайне кошеня- дворянин, а ніяк не мейкун. Від таких оголошень потім з’являються бездомні коти- підкидиші. Пристроїти таких дорослих котів взагалі нереально, тому треба давати оголошення без оманливого ’маркетингу’.