Ні за холодну воду• сегодня в 09:26
Ортодонт, все сложно....
Ребенок, 10 лет, отсутствуют зачатки верхних двоек. Нижняя единичка выдвинута вперед, верхняя единичка чуть задвинута назад. Были у ортодонта, рекомендация - удалить верхние молочные двойки и тройки (они поражены кариесом), на верх ставим пластину , которая будет двигать верхнюю единичку вперед и чуть расширять челюсть, тройки должны будут занять место двоек. Внизу ставить типа брекеты на 4 замка, там какая то проблема поставить что то другое, т.к. не за что цеплять. У нее есть только шестерки, пятерки и четверки не выросли еще, а обе тройки шатаются. Еще сказал, что из за того что , нижняя единичка выступает вперед и неправильный прикус, десна опустилась и вообще есть риск со временем потерять зуб. Пойдем еще к другим, конечно, ортодонтам на консультацию, но вдруг у кого были подобные проблемы, как все разрешилось?
Ні за холодну воду
• 2 часа назад
Ответ дляТаПрямТам
Досвід людей - це ортодонтичне лікування з 5-6 років, коли починають мінятись зуби
а не з 10. Відповідальність тут лише ваша, бо ви звернулись до ортодонта в 10 років вашої дитини. Судячи з того, які зуби видалені у дитини, то до стоматологів ви взагалі не звертались. Дивують такі батьки... Відповідальність лікарів їм потрібна
Якщо ситуація склалася саме так, значить, на це були свої причини й обставини. Виправдовуватися перед людьми, які не знають усієї історії, я не збираюся.
Особливо дивують ті, хто замість підтримки намагається пояснити іншим батькам, які вони «погані» і «безвідповідальні». Звинувачувати людей, не знаючи всіх деталей, легко. Допомогти або просто промовчати — набагато складніше.
Ні за холодну воду
• 2 часа назад
Ответ дляТа легко!
Автор а других проблем по здоровью нет?
нет
ТаПрямТам• 2 часа назад
Ответ дляНі за холодну воду
Бо ви вимагаєте відповідальності від лікарів, а не від себе. Хоча основна частина відповідальності за здоров´я дитини на батьках. Ви себе виправдовуєте, а лікарі вам винні. Вам би просто знайти тих, хто візьметься за все це, а ви ще й про відповідалтність...
Ні за холодну воду
• 2 часа назад
Ответ дляТаПрямТам
а ви шо, теж з тих лікарів, які гроші беруть, а відповідальність ні за що не несуть? Працюйте краще зі своєю самооцінкою, щоб вона була високою сама по собі, а не будувалася на приниженні інших людей і спробах їх засуджувати.
ТаПрямТам• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
до чого тут приниження? Ви повинні розуміти, що гарантії за результат лікування, яке розпочате запізно, ніхто вам дати не може. І провина за це лежить на вас. Але ж тут ’я плачу гроші, то ж давайте, несіть відповідалтність’
ніхто, крім вас, в цьому випвдку її нести не буде.
Ні за холодну воду
• 1 час назад
Ответ дляТаПрямТам
«І провина за це лежить на вас» — саме ця фраза дуже багато говорить про ваш підхід до спілкування. Ви не знаєте всієї ситуації, не знаєте, коли і які консультації проходили, які рекомендації ми отримували і чому приймалися ті чи інші рішення. Але при цьому дозволяєте собі виносити категоричний вирок і призначати винного. Це не досвід і не допомога, це звичайне повчання.
В рот не ложи• 1 час назад
У всех были именно точно такие проблемы, как у вас. И тут каждая первая ортодонт со стажем )))
Та легко!• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
Так почему вы не рассказываете, по вашим текстам что сейчас занялись зубами, а почему не раньше не понятно, вы могли просто обяснить