Давно без алко• сегодня в 11:11
Краснота на обличчі
Коли я без тону/пудри обличчя червоніє, робиться атопічним, в мене всі запитують чому я така червона, чи не алергія часом, лікувала обличчя, але все одно ця краснота нікуди не йде, без тонального не можу, чим можна ще її прибрати
Пишна молодиця• сегодня в 11:25
В мене є також схильність по почервоніння. Я уникаю відтінків одягу, які можуть це підкреслити. Також волосся фарбую в холодний відтінок. Ніяка косметика не допомагав. Причину також не знаю