Лупаю цю скелю• 1 час назад

Як вижити в умовах війни, за містом чи в місті?

Я живу за містом, але постійно переживаю, чи варто залишатись тут, коли в місті ситуація стабільніша. Хто з вас наважився залишити свої будинки?
Мушля з Криму• 1 час назад
что конкретно у вас нестабильно и что реально уже случалось?

Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМушля з Криму
Ви что не видели фоток из Ростова свежих?
Мушля з Криму• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Удалено администрацией...
Фісташкова кава• 1 час назад
Нормально пережили прошлую, и эту переживём
Миловидна леді• 1 час назад
Залежить яке місто і які умови
Ми за містом, донька в місті- незручностей не відчуваємо
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Твердая валюта• 1 час назад
В селі простіше,мякщо є варіант індивідуального опалення не від електрики. Груба, піч, котел газовий. Або якщо є панелі/генератор/інвертор

Плита ж газова скоріш за все
Бавовнятий Пупс• 1 час назад
Смотря какой город. Есть такие, что про войну читают в новостях.
Королева спама• 1 час назад
В селі більше шансів зігрітися і бути в безпеці. Але каралєви гарадов нє смогут так жить

Мушля з Криму• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Удалено администрацией...
ты уже с утра бояры навернула видать, что то Уфа, то Ростов мерещится
Молчавочка• 53 минуты назад
За містом в будинку було 15°, в квартирі 23°.