Хочу в БАНю• 2 часа назад
сьогодні перший раз йду на дому робити манікюр.. а як воно?
у цій дівчини робила років три в салоні, а тепер вона звільнилася та приймає на дому. ніколи на дому не робила. ви ходите на дом до майстрів? у мене в принципі одне питання - а якщо мені в туалет захочеться , вона мене пустить в туалет свій? вибачте за тупе питання, але я нервова, і коли нервую, може в туалет захотітися
Цветов Мне срочно• 2 часа назад
Не хожу
Вообще на маникюр не хожу
Но когда ходила, то только в салоне - никаких на дому
Вообще на маникюр не хожу
Бяки-козяки• 2 часа назад
Да, хожу. Ненавижу салоны. Подруга к косметологу на дом ходит, тоже хочу. Без проблем в туалет, кофе, шампанское, все как в салоне, только мне так комфортнее
Пані з калабані• 2 часа назад
На дому ходила пару раз, вроде все как в салоне, у одной пристройка отдельно была, как кабинет. Нормально, но просто надоела эта возня с ногтями, да и вроде доказали, что гель лак вреден.
Жена_КотораяСтена• 2 часа назад
25 лет хожу на квартиры стрижка покраска и маникюр педикюр. Все нормально.
Покращена• 2 часа назад
Я хожу на дом, давно, когда сильно припрет - иду в туалет, но это редко, стараюсь не злоупотреблять, неудобно как то.
Хочу в БАНю
• 2 часа назад
Ответ дляПокращена
вот и мне неудобно очень
Грабля• 2 часа назад
Хожу на дому уже лет 5 , и кофе делает и в туалет хожу все устраивает и цены
Детские_Будут?• 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
Це рівно до тих пір, поки не виникне якась проблема. Як тільки занесе вам гепатит чи підшкірний кліщ або ще щось гірше - одразу зрозумієте різницю
Бяки-козяки• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Такие случаи как раз в салонах часто вы точно уверены что там ничего давненько не подхватили?)
Хочу в БАНю
• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
це може бути будь-де, а ще у стоматолога наприклад
Хочу в БАНю
• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
я думала це в 10х роках уже залишилось) манік на дому.. головне щоб сухожар був і нормально стерилились інструменти
я про сухожар спитала, вона каже, що купила собі. Я б , якщо чесно, якби просто з вулиці - то не пішла би на дому щось робити. А з-за того, що знаю іі давно і завжди була задоволена, то не хочеться майстра міняти. Принаймні вирішила спробувати, як воно на дому. Я якраз в 10х роках нічого на дому не робила ))
Ответ дляХочу в БАНю
якщо вам локація зручна, у майстра стерильні інструменти, і вас влаштовує майстер - то чом би й ні. а ціна, цікаво, та сама лишається?
Сама купляю квіти• 1 час назад
Хожу года 3 уже наверное, из за цены и девочка очень хорошо делает. Условия плохие, котлеты супы все у меня за спиной греется, дома у нее 2-е детей, в сад не ходят. Стараюсь им приносить шоколадку или что-то такое.
Хочу в БАНю
• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
я не спитала за ціну. точно не має бути дорожче) Та отож єдиний мій загін - туалет, бо вєчно коли нервую, проблеми з цим.
Хочу в БАНю
• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
ого, навіть не думала, що таке буває (( це ж якесь знущання над клієнтом
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляХочу в БАНю
Та ні, ну кого не влаштовує, не ходять, але дівчина дуже порядна, приємна і добросовісна, через ціни і якості маю багато клієнтів. Я після першого разу теж думала більше не піду, а тоді передумала))
Ответ дляХочу в БАНю
я б при всій любові до майстра не пішла б додому, та ще й за 1300
хоча в 10х роках ходила, як і більшість... зараз майстри орендують собі місце в кабінеті і працюють на себе
Хочу в БАНю
• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
та так, я поки не вирішила чи буду ходити. вирішила один раз спробувати, а потім вже вирішу наскільки мені це комфортно чи некомфортно. мабуть кожна має за своє життя сходити на дому щось зробити - я в 10х не ходила, тому тепер ось прийшлося )))