Молчалка• сегодня в 11:46

Як відповісти?

Мені 27 ,чоловіку який це написав мені 66
ПростоБелка• сегодня в 12:08
Ви не видите что это писано ии? И это разводняк для недалеких

автор Молчалка • сегодня в 12:09
Ответ дляКурочка
У меня в профиле стоит что я живу во Франции и говорю на английском и французском: мне пишут ’женихи’ на украинском. И все поголовно или из США, или из Канады. И все вдовцы с взрослыми детьми. Первый вопрос ’сколько тебе лет?’ - указан в профиле и второй ’где ты живёшь?’ - указано в профиле

Вы такая дура всегда или на ’дедушке’ стратили?
Ніхто не питає мене про вік та проживання,в анкеті це вже вказано
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 12:09
Я думаю всё он видел кому писал, может перевод такой кривой. Он просто намекает что работать она будет только на ферме, а не где-то ещё, искать ничего не надо.
З горіха зерня• сегодня в 12:10
Ответ дляМолчалка
Мав бачити ,там же в профілі написано дуже чітко,а фото теж не бачив?
Він написав,що бачив мої фото і щоб я ще йому скинула їх
думає що не ваші
Курочка• сегодня в 12:10
Ответ дляПростоБелка
Автор косит под дурочку.
Я думала будет интереснее, но ошиблась
Местные тролли умом не отличаются
автор Молчалка • сегодня в 12:11
Ответ дляПростоБелка
Так написано ,бо це вже перекладено із англійської
А в чому розвод до речі ?
автор Молчалка • сегодня в 12:12
Ответ дляЗ горіха зерня
думає що не ваші
А яка йому різниця?
ПростоБелка• сегодня в 12:12
Ответ дляКурочка
Автор косит под дурочку.
Я думала будет интереснее, но ошиблась
Местные тролли умом не отличаются
Та скучно что-то пошло тут по темам. Нет развития фееричного
ПростоБелка• сегодня в 12:14
Ответ дляМолчалка
А в чому розвод до речі ?
Это типичный набор слов под разную ситуацию. Это заготовки. Здесь про пенсию и сельскую жизнь. Для разных возрастов женщин, их мест проживания разные заготовки текста. Это на сайтах знакомств частая история. Живой человек так не напишет.

З горіха зерня• сегодня в 12:14
Ответ дляПростоБелка
старый дед ищет молодую для роботы на его сранчо, при этом возможно надо еще заниматься с ним сексом, взамен она может не ходить на работу, но работать в саду. в Канаде, а не в Украине....вы видите здесь престижную жизнь?!развода нет, такие реальности
автор Молчалка • сегодня в 12:14
Ответ дляПростоБелка
Так а розвод в чому?
З горіха зерня• сегодня в 12:15
Ответ дляМолчалка
А яка йому різниця?
він же з вами хоче побудувати майбутнє в своєму саду, хоче бачити чи дійсно це ви, бо на сайтах можеуть й соловіки сидіти замість дівчин,розводити старичків з грошима
ПростоБелка• сегодня в 12:16
Ответ дляМолчалка
Так а розвод в чому?
Ну вы же не поедите туда сломя голову. Он вам не оплатит переезд. Чем больше данных своих дадите, тем больше без чего-то останетесь.
Хотите проверить - общайтесь по видеосвязи
автор Молчалка • сегодня в 12:16
Ответ дляЗ горіха зерня
40 років різниці навіть у Трампа із Меланією нема,це щось дід занадто самовпевнений
автор Молчалка • сегодня в 12:17
Ответ дляЗ горіха зерня
Він очікує ,що я буду така ж як на фото?
автор Молчалка • сегодня в 12:18
Ответ дляПростоБелка
Я не збиралась ніякі дані давати свої
З горіха зерня• сегодня в 12:19
Ответ дляМолчалка
я якраз сьогодні в темі такій й писала чоловіки +-40-50 у кого є гроші, шукають молодих,а зі мною ще сперичалися)...але автор,це не ваш варіант бачити він пише житття тихе, ЕКОНОМІЧНЕ -тобто він зразу говорить що брильянтів не буде..але так спокійне життя за їжу в канаді)
З горіха зерня• сегодня в 12:20
Ответ дляМолчалка
так, бо на СЗ жінки ставлять фільтри та дають фото -5-15 років назад, тому він підстраховується
З горіха зерня• сегодня в 12:20
Ответ дляПростоБелка
может и оплатить

автор Молчалка • сегодня в 12:20
Ответ дляЗ горіха зерня
Йому самому під 70 років,щодо чого він підстраховуються?)
З горіха зерня• сегодня в 12:21
Ответ дляМолчалка
буде шукати іншу, а не тратити на вас час
ПростоБелка• сегодня в 12:23
Ответ дляМолчалка
Я не збиралась ніякі дані давати свої
І правильно. Краще покращувати англійську, щоб не давати себе дурити. Скаму різного багато
автор Молчалка • сегодня в 12:23
Ответ дляЗ горіха зерня
Я його не розглядаю через суттєву різницю у віці і мої фото тут навіть ролі не грають
Яка б я не була крива та коса і якби фото не відрізнялись від реальності,я все ж молода жінка і не готова до такого
З горіха зерня• сегодня в 12:23
Ответ дляМолчалка
в мене колись такий був випадек ,він хотів щоб я приїхала до нього на відпочинок..але я йому запропонувала відеозвонок, він переконався що це я , але сам не включил камеру, в анкеті було десь 40 років, а по голосу всі за 50-60, думаю тому він себе не показував бо вік не співпадав
автор Молчалка • сегодня в 12:24
Ответ дляЗ горіха зерня
Поїхали ?
З горіха зерня• сегодня в 12:27
Ответ дляМолчалка
Поїхали ?
ні, він себе не показав,навіщо мені такі не сподіванкі, а так по відеозвонку можно вибрати, по перепискі ви нічого не зрозумієте, по відеозвонку теж не все, але це більше гарантія безпеки...часто мошеники теж не виходять на відеозвонок, з таким я теж стикалася, як тільки заблокувала його він прислав мені смс для переходу по ссилці якійсь, але це більше ’наші’ таке роблять
автор Молчалка • сегодня в 12:28
Ответ дляЗ горіха зерня
А чому не показав себе?
З горіха зерня• сегодня в 12:28
Ответ дляМолчалка
А чому не показав себе?
я написала, вік не співпадав з анкетою
Не будь КакСвета• сегодня в 12:30
Ответ дляМолчалка
От питання чому він мене в 27 за пенсіонерку прийняв
Ні, лише за дурочку, і схоже що вгадав.
автор Молчалка • сегодня в 12:31
Ответ дляЗ горіха зерня
я написала, вік не співпадав з анкетою
Так чому відмовився себе показати?