Мочалкин блюз• сегодня в 09:21

Іспанія

У метро в Іспанії сталася пожежа: постраждали понад 130 людей

✈️ У барселонському метро на лінії L1 між станціями Glòries та Clot спалахнула пожежа. За попередніми даними, постраждали 137 осіб, із них 39 госпіталізували. Більшість отримали легкі травми або надихалися димом.

Пасажирам довелося самостійно відчиняти аварійні двері та близько 200 метрів йти тунелем до найближчої платформи. Попередньо, займання спричинило обвалення частини облицювання тунелю. Пожежу вже ліквідували.

Що це в них горить все і всюди??
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:30
Жара. Потушат