Стрибну в гречку• сегодня в 09:46
Страхова компанія, страховка
Порекомендуйте якщо користуєтесь страховою компанією, яка співпрацює з приватними клініками, і Ви задоволені. Для запису до лікарів. По НСЗУ по запису я вже побула в декількох лікарів / лікарнях на прийомі…без комментарів, більше не хочу
Патриоточка• сегодня в 09:48
В мене від Інго. Але я спочатку визначилась з приватною клінікою, а потім знайшла ск, яка має з клінікою договір.
Стрибну в гречку
• сегодня в 09:49
Ответ дляПатриоточка
А скажіть що за клініка? Якщо це Київ
мадамГрицацуева• сегодня в 09:53
Могу порекомендовать, кого обходить стороной - УСГ, Українська Страхова Група.
Стрибну в гречку
• сегодня в 09:56
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую! Не менш потрібна рекомендація
А якою страховою задоволені більш менш?
Кудрі кручу сама• сегодня в 09:56
У меня рабочая страховка от СК Универсальная, очень довольна, оплачивали и госпитализации в частных клиниках и помогают найти узких специалистов.
Стрибну в гречку
• сегодня в 09:57
Ответ дляКудрі кручу сама
Супер! Дякую
мадамГрицацуева• сегодня в 10:02
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую! Не менш потрібна рекомендація
А якою страховою задоволені більш менш?
Уника и Марс Ассистенс нормальные. Вторая вообще была отличная, но ее услугами пользовалась несколько лет назад, как сейчас - не знаю. Работают они все одинаково плюс/минус (имею ввиду консультации, организации визитов), основная проблема в покрытии
Стрибну в гречку
• сегодня в 10:04
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую!!!
Барбітта• сегодня в 10:27
Ensuria. Супер просто. 2 роки з ними- нема питань, нема нарікань. Операції,вузькі спеціалісти, лікування, масажі. Все оплачується. Навіть частина стоматології. Обслуговуюсь в кращих клініках _Медіком, Добробут, Оксфорд Медікал, Ексімер (практично усі клініки),ти не прив´язаний до однієї клініки... Київ.
Стрибну в гречку
• сегодня в 10:23
Ответ дляБарбітта
Дуже дякую!!!
Телячі ніжноСті• сегодня в 12:24
Ответ дляБарбітта
У них корпоративне страхування? Немає індивідуального, не підкажете?
Барбітта• сегодня в 12:36
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не знаю. Телефонуйте