БезникаяЯ• 1 час назад
Продовження теми про шахраів
Дівчата, в продовженні своеі теми про непорядних продавців білизни
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3863506
Все такі мені вдалося отримати від них гроші за товар, якій вони мені не надіслали. Хочу всім порекомендувати - такі продавці дуже боятся правдивих відгуків, особливо в інстаграмм, в тредсі, в фейсбуці. І хоча вони одразу там блокують, але жж можна писати з другого акаунта, відгуки залишаются і наступні покупці вже не куплять у таких шахраів. Вони відгуків в Тредс боятся більше ніж заяву в поліцію. да і поліція нічім не допоможе. Так що залишайте відгуки в соцмережах, а ще краще перед покупкою провіряйте відгуки.
БезникаяЯ
• 1 час назад
в тредсе навіть якщо вони і забанять , то вашш коментар все одно видно і потенційні покупці бачать які вони нечесні продавці
БезникаяЯ
• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Які це шахраї. В справжніх шахраїв ви нічого не повернете.
ну недобросовісні продавці, які до цього теж нікому нічого не повертали
БезникаяЯ
• 1 час назад
Обзор от ИИ Відгуки про ФОП Гадьо (зокрема ФОП Гадьо Марʼяна Вікторівна, пов´язана з інтернет-магазином одягу та білизни Pink_space зі Львова) у соціальних мережах та групах скарг є негативними.Деталі та скарги покупцівПроблеми із замовленнями: Клієнти у відгуках зазначають, що магазин відправляє товари, які не відповідають зробленому замовленню.Ігнорування: Покупці скаржаться на повний ігнор з боку продавця та відсутність відповіді на повідомлення після оплати чи виникнення проблем.Pink_space зі Львова Нижня білизна,одяг - Facebook17 июл. 2025 г. — Pink_space зі Львова Нижня білизна,одяг Відправлять,в крашому випадку,товар,який не відповідає вашому замовленню Далі ігнор,немвід...Facebook·Шахраї Львова
курасаны• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Ах вот зачем нужен тредс! Ну наконец-то стало понятно, спасибо. Ценный инструмент
БезникаяЯ
• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Я если честно,не совсем понял в чем претензии автора
суть питання в тому, як боротися з нечесними продавцями
БезникаяЯ
• 1 час назад
Ответ длякурасаны
дуже цінний як виявилося
БезникаяЯ
• 50 минут назад
Ответ для7_кг_рыбы
Не платить наперед деньги, не ?
Тема не для вас, проходьте далі розумний ви наш.
Ответ дляБезникаяЯ
Разве я что-то неправильно сказал?
Разве это не совет номер один для покупателей в интернете?
Вы услышали сладкое слово ’подарок’ которое наглухо выключило способность думать. Кто теперь виноват? Я виноват?
БезникаяЯ
• 45 минут назад
Ответ для7_кг_рыбы
Разве я что-то неправильно сказал?
займіться чімсь більш гідним для чоловіка
БезникаяЯ
• 42 минуты назад
Ответ для7_кг_рыбы
Вы и в разговорах с продавцами также с ходу переходите на хамство?
я вам порекомендувала зайнятися чоловічими справами, де тут хамство? Чі ви не чоловік?
Ответ дляБезникаяЯ
Ну , согласитесь, тут по большей части все взрослые люди , которые способны более менее планировать свое время. Поэтому указания что делать и куда идти вполне возможно принять за переход личных границ, что является одной из разновидностей хамства. Это раз.
Второе, ваша рекомендация заняться чем-то более достойным это намек на то что я сейчас делаю нечто не вполне достойное. Это так же , провокативный риторический приём,явно из вашего повседневного ’арсенала’
Ну и третье, попытка ,в ответ на справедливое недоумение, сместить акцент в вашей фразе с обсуждения моей достойности на мою гендерную принадлежность- это манипуляция ,да.
Итого что мы имеем. Как минимум три нелицеприятных приема из вашего ’арсенала’ общения с людьми - хамство, провокации, манипуляции.
Как по мне ...ну такое. Повод задуматься так ли ваш продавец не прав как вы описываете
БезникаяЯ
• 30 минут назад
Ответ для7_кг_рыбы
та я вже зрозуміла, що IQ з вас пре, особливо в жіночих темах про білизну, от я вам і пропоную переключитися на щось чоловіче
Ответ дляБезникаяЯ
И интересный момент. Но это больше с области психологии , где я не силен.
Когда некий человек проявляет бурную реакцию в ответ , даже не на вопрос а на упоминание всем известного факта или правила.. Это о чем говорит ? Что он по этому поводу чувствует внутри себя свою неправоту ? вину? опасения?
Впрочем,повторюсь ,я не психолог. Просто удивила скорость с которой вы выходите в фазу бурной реакции
БезникаяЯ
• 14 минут назад
Ответ для7_кг_рыбы
та згінь нечиста сила