100pudov• 2 часа назад

Затока

Шукаю відгуки по базам відпочинку! Й саме головне, хто там був, як обрати місце проживання? Є до моста, після моста, Приморська, Лиманська, Сонячна. Шукаю недорогий відпочинок, але ніколи там не була й не орієнтуюсь. Чи є там приватний сектор чи там лише бази відпочинку? Знімати краще ближче до Аквапарку чи подалі? Може якісь місця харчування підкажете?
Прошу не писати про обстріли, міни й т.д.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ для100pudov
Блин, жаль! А скажіть будь ласка може знаєте, чи можна зняти на місці? Ну щоб подивитися, якщо що в іншу місцевість їхати
Не знаю. Людей много на самом деле, можно приехать и на месте просто блудить будете, то мест нет то еще что. Кстати, имейте ввиду, что с прилетами может пропадать свет, на сутки, или более, о таком не предупреждают, но я уезжала как раз прилетело в порт и света не было наверное сутки.

автор 100pudov • 1 час назад
Ответ дляЧумацький Шлях
Я тоже до сьогоднішнього ранку не розуміла як так можна поки мій чоловік сьогодні не загітував нашу 5 річку поїхати з ЗУ, де ми уже рік проживаємо до Києва. Ще й на сьогодні обстріл обіцяють. Я в охєрє. Не знаю як сьогоднішню ніч пережити, вони там, а я тут.
На жаль, обстрілів хватає. Нехай Бог береже! Головне в думках не домальовуйте, бо це найважче.
Чумацький Шлях• 1 час назад
Ответ для100pudov
Дякую
Не виходить не домальовувати, уже виплакалася сьогодні, но вірю в краще
автор 100pudov • 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дякую, що зауважили! Сподіваюсь, що на крайній випадок буде можливість поїхати..
ЖивунаБагамах• 1 час назад
Ответ дляЧумацький Шлях
Треба було не пустити, дитину
Чумацький Шлях• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Треба було не пустити, дитину
Головою розумію, но у нас не прийнято перечити один одному на рахунок дитини.
Я дитині і чоловіку пояснювала про небезпеку, но обоє ми їдемо, все буде добре.
ЖивунаБагамах• 1 час назад
Ответ дляЧумацький Шлях
В вас просто прийнято, що чоловік на вашу думку не звважає. І робить так як хоче він
пицунда• 14 минут назад
Ответ для100pudov
Так, ціни дійсно високі! Я там не була тому й не можу сказати чи піднялись вони. Я без басейну шукаю
если вам подешевле то идите на олх и ищите частный сектор в лиманском есть дачи их люди сдают...или еще гляньте меганом там советский союз тоже в лиманском
пицунда• 10 минут назад
Ответ для100pudov
Дякую вам! Станція Лиманська це ближче до Лимана і далі від моря? Базу не порадите?
нет это на море лиман с другой стороны там дачи еще дешевые домики гудок