Киця-бриця• 1 час назад
Ну що та що хамила мені в темі про Львів і Івано- Франківськ..
Ви довольна?
Попихтю та й годі• 50 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
Що з Вами. Аноніму адресно.
Так, саме аноніму адресно. В тій темі вона якось вам відповідала, а ви їй. А тепер що зламалось? Прям під її меседжем жмете Відповісти, і пишете що душі заманеться
Пи Пи Пилюля• 50 минут назад
Ответ дляАльдебаран
Обычная ночь. Чем она не такая как в Херсоне, Запорожье, Одессе, Днепре?
Тривог не было майже місяць
Дуже раптово прилетіло вночі
ЛисичкаСестричка• 50 минут назад
Ответ дляАльдебаран
Точно, я навіть тривоги не чула
Альдебаран• 45 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тривог не было майже місяць
Дуже раптово прилетіло вночі
Круто вам, а у нас в городе на час невозможно выскочить, обязательно попадём как минимум на тревогу, а так обычно кабы, шахеды, фпв
Н@Диете• 39 минут назад
Ответ дляАльдебаран
А при чем здесь довольство? Если на западную Украину будет хоть 1/10 лететь, у них не будет забот кто на какой мове говорит, за что их освобождают и т.д.
Кстати, а мысли есть, за что и почему прилетело? Ну на восток то понятно, своих освобождают, русскоязычных, а во Львов то за что?
Багато понаїхало руськоязичних, за ними полюють
ЛисичкаСестричка• 33 минуты назад
Ответ дляАльдебаран
Не повезло вам з місцем проживання
Ашолюдискажуть• 16 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сьогодні була страшна ніч у Львові
Ви у Львові навіть і гадки не знаєте що таке страшна ніч та страшний день. Кожен день.
В Херсоні страшні дні і ночі. Але вам пофіг. Нічого дивного, несвоє - не болить.
Киця-бриця
• 15 минут назад
Ответ дляАшолюдискажуть