Уходя дверю не хлопать• вчера в 21:12
Безпечна оплата
Чи користуєтесь Ви цією послугою як покупець?
Чи відправляєте Ви цією послугою як продавець?
Я пару днів як зареєструвалась і не розумію що до чого
Уходя дверю не хлопать
• вчера в 21:18
Ответ дляФайна цьоця
Не ,там вроде 5% ещё снимают
Нічого не зрозуміла. Те що на сайті є комісія з продажу, це написано було. За цю безпечну ще 5% зверху?
Вельшановна• вчера в 21:24
Я сама толком не понимаю как оно работает, если честно. Я обычно пишу продавцу если хочу купить и оплачиваю либо полную сумму либо наложенным беру. У одной хотела купить, она в отказ пошла, говорит что только безопасной оплатой отправляет, а у меня на карте не хватало, там дорогой товар был, короче в наложенном она мне отказала и я так и не купила. А сама там не продаю, как продавец не подскажу
Уходя дверю не хлопать
• вчера в 21:25
Ответ дляВельшановна
Дякую! Я не розумію то підключати ту опцію чи ні, чи треба вона покупцям? На Олх все якось зрозуміло, а тут темний ліс…
Файна цьоця• вчера в 21:27
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Это покупатель платит
Уходя дверю не хлопать
• вчера в 21:28
Ответ дляФайна цьоця
Это покупатель платит
Тобто якщо річ коштує 1000 грн, покупець заплатить 1050 і доставку?
Файна цьоця• 1 час назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Выше кинула скрин. Там зайдите почитайте на сайте
Уходя дверю не хлопать
• 1 час назад
Ответ дляФайна цьоця
Дякую