Козяка-маляка• 31 июля в 08:34
Робота після довгого перериву. Накрило вчора мене
Зараз я нарвуся тут на стусани. Будь ласка, мені і так на душі важко, тож не пишіть гадості. Може, пораду якусь дасте.
Я була в декреті 12 років, в мене діти погодки. Багато причин було, чого так сталося (довго писати), ну і основна, що весь цей час чоловік нормально заробляв і нам вистачало.
До декрету працювала менеджером з продажу в Києві. Зараз живу в передмісті, в Київ їздити не витягну кожен день. Задумалась, що треба виходити на роботу кудись. Пролистала оголошення в своєму місті. Розумію, що знання в мене нульові. І в 38 років нікуди мене вже не візьмуть без досвіду. Або типу робота рабство 8-22 год, 2/2 зміни і зп 15000 грн.
Я не розумію з чого мені почати. Чи курси якісь чи навчання пройти. Освіта у мене економічна, але не працювала за освітою.
Чоловік і діти просять, щоб лишилась вдома. Я розумію, що всім так зручно. Але мені вже не зручно. Я вклала в сім´ю вже все, що могла і давно втратила себе.
Просто поговоріть зі мною. Я проплакала весь вечір вчора. Я давно розуміла, що так буде, але прийшов той момент, що стою на цьому краю і розгубилася
Дадосвидания• 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
Хто зна хто з нас зробив правильно.
Але визнаю, що це були прекрасні 12 років.
Якби можна було вдало стартонути з нуля, то я б точно не шкодувала про ці роки дома з дітьми
Роботи як бруду, якої хочеш, людей не вистачає. Те, що страшно - це нормально. Дивіться, обирайте, у вас немає якихось обставин, щоб кудись поспішати. За фігню не хапайтеся, що б тут хто не писав, воно того не варте. Визначтеся, що ви хочете насамперед. І працюйте в цьому напрямку. Вамс сорок, в будь якому разі ви точно не нуль)
Оце потужно• 2 часа назад
Ответ дляДадосвидания
Людині 70. Мабуть час вже відпочити.
Ткм человек в 70 лет выглядит лучше, чем некоторые мужики в 55. Ходит по 5 часов в день по парку. Судить сугубо по возрасту когда человеку нужно отдыхать - неверно. У него ж умственный труд, а не физический. Мог бы ещё работать минимум лет 5.
Моська-слон• 2 часа назад
Ответ дляАнонимушка
автор..вам нужно удаленку. я администратор в офисе на удаленке. за 35, но нужно с чего-то начинать, мне 36
Удаление без опыта практически не найти.
Я тоже как автор? 38 и 12 лет не работаю. Одни продажи без опыта удалось найти. Короче фигня.
Моська-слон• 2 часа назад
Ответ дляНалогообложу
Нашла работу дома онлайн на 22 тыс в онлайн магазине на те же 8 часов. Начинала у них с 10 тыс и училась всему параллельно год.
Посмотрите онлайн работу еще для новичков, и учится постепенно чему то новому по этой теме. Сейчас с ИИ, кто умеет работать, например ценятся специалисты
Это холодные звонки?
Моська-слон• 2 часа назад
Ответ дляДадосвидания
Ну я в декретах не сиділа. Мені 40, далі що. Якщо я втрачу роботу,яка зараз є, то буду в такій же жопі, як і автор. Ой, скільки я але бачила таких історій. І досвід, і знання і ..40+... Ще скажіть, що у нас немає ейджизму. У людини стрес, пройде. Все в неї буде. А у вас як не було декрету нормального, так вже і не буде ніколи.
Мне кажется, сейчас столько выехало, что уже так носом на опытных, но 40+ не будут крутить.
Почемучечка• 2 часа назад
Ответ дляОце потужно
А у меня знакомого научного работника уволили в Киеве. Ему было почти 70 лет и с ним тупо не продлили контракт. Он всю жизнь в универе работал, доцент. По ходу либо из-за возраста либо из-за зависти, что работал удаленно и жил заграницей уволили.
Ну звичайно ж, через заздрість звільнили... А може через те, що совість втратив зовсім ваш доцент. Як не крути, в університеті дуже багато різної роботи, яку треба на місці робити. Хтось же цю роботу робив
Відморожена• 1 час назад
Закончите курсы в GoIt. Сейчас много интересных направлений с ИИ. И будете с дома работать.