Козяка-маляка• сегодня в 08:34

Робота після довгого перериву. Накрило вчора мене

Зараз я нарвуся тут на стусани. Будь ласка, мені і так на душі важко, тож не пишіть гадості. Може, пораду якусь дасте.
Я була в декреті 12 років, в мене діти погодки. Багато причин було, чого так сталося (довго писати), ну і основна, що весь цей час чоловік нормально заробляв і нам вистачало.
До декрету працювала менеджером з продажу в Києві. Зараз живу в передмісті, в Київ їздити не витягну кожен день. Задумалась, що треба виходити на роботу кудись. Пролистала оголошення в своєму місті. Розумію, що знання в мене нульові. І в 38 років нікуди мене вже не візьмуть без досвіду. Або типу робота рабство 8-22 год, 2/2 зміни і зп 15000 грн.
Я не розумію з чого мені почати. Чи курси якісь чи навчання пройти. Освіта у мене економічна, але не працювала за освітою.
Чоловік і діти просять, щоб лишилась вдома. Я розумію, що всім так зручно. Але мені вже не зручно. Я вклала в сім´ю вже все, що могла і давно втратила себе.
Просто поговоріть зі мною. Я проплакала весь вечір вчора. Я давно розуміла, що так буде, але прийшов той момент, що стою на цьому краю і розгубилася
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляКили и Манджаро
Я 12 років не працюю після народження дітей. З 2021 років віддалено допомагаю подрузі, веду елементарні платежі. 1,5 години в день, не щодня. Тому ситуація схожа.
Вы тут людей совсем за дураков держите? Кто вам и за что даже 30 тыс предложит, а вы пишете 40-180?! Ну не смешите пожалуйста. У вас опыт есть, а у автора нет. Ей сейчас впору хвататься за работу за 20-30 тыщ и заглядывать коллегам в рот, что бы научили пользоваться экселькой и гугл таблицей.

Щаслива Я• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Вот вам и «надо рожать раньше», а потом в 40 имеем нулевой профессиональный бекграунд.
По теме: с нулевым опытом и знаниями вам главное начать хоть что то где то и очень очень стараться подтянуть скилы, т.е. крутить носом не выйдет. И нагрузка будет очень большая, потому что и быт с вас никто дома не снимет. На самом деле у меня в окружении 4 таких примера: затянувшиеся декреты и в 40 по нулям у женщин. Все попытки выйти на работу и сохранить лайф баланс провалились - работа, быт и смена режима на более интенсивный всех чуть до развода не довела. Направление не посоветую, тут просто миллион вариантов. Может по знакомым кому куда надо какая помощница в офис - для старта сгодится.
А что делает помощник в офисе
Щаслива Я• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Я би з заловоленням помічницею в офіс 8-18 за тисяч 20, але нема таких знайомих
Помошнику платят 20 тыс?
Кили и Манджаро• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Пропонує багато компаній українських. 180 - це іноземні компанії, але специфічні навички потрібні - типу іспанська, польська мова
Магиня• 1 час назад
Те саме. Отримую освіту другу, моя мрія і вирішила її здійснити.
Мир Мир Мир!• 1 час назад
С вашим образованием вы можете идти работать в банк, с любым другим туда даже консультантом не берут, ещё и менеджером по продажам есть опыт - тут точно ныть не надо
Бронетапці• 1 час назад
вам доведеться починати саме з отих робіт, і не факт, що візьмуть
ЛисаЛилу• 43 минуты назад
Ответ дляНаташа_32
У мене. наприклад, зараз 3 наукові теми, де працюють 2 аспірантки і не вистачає молодших наукових співробітників. Ну, робочий день як в університеті. З 8.30 до 17.00. Перерва на обід з 12.00 до 13.00. Їздимо в еспедиції. В молодшого наукового співробітника на гранті зарплатня 27000 грн.+за відрядження. Я беру на теми ще молодих аспіранток, бо вони знімають квартири, й не вистачає на себе. А з 2-ю вищою, тема нормальна.
а які у Вас вимоги до кандидатів? Ще є ваканція? я к.е.н
ЛисаЛилу• 38 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Не через вік, не через завіть. Через не виконання пункту 38 Постанови КМУ 365 кадрові вимоги. Зараз професорам та доцентам треба щороку видати 1 підручник (або 2 навчальні посібники), та обов´язково не менше 5 наукових статтей, що входять до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Sciens, Core Collection за результатами авторських наукових досліджень. Вартість публікації у таких виданнях, щоб Ви розуміли, стартує від 600 євро за статтю. В рік таких статтей треба не менше 5!
за рік 5 скопусів треба? ого. точно?

ЛисаЛилу• 35 минут назад
Ответ дляОце потужно
А кто эти статьи должен оплачивать?
Ну он не говорил, что его из-за отстувия статей уволили. Может он их и писал.
звільнили - не продовжили контракт через зменшення кількості ставок в усіх ЗВО України. Тих хто на місті залишають, хто за кордном - до побачення.
Поліцейський патруль• 24 минуты назад
Бухгалтер.

Курси, може , треба