Помогалочка• 2 часа назад
Сколіоз у підлітка
У дитини сколіоз 1 ступеню.
Вибираю клініку для лікування.
Поділіться своїм досвідом. Чи є такі які вилікували (покращили ступінь) сколіоз? І де лікували? Чи звертались в профільні центри?
Вибираю клініку для лікування.
Помогалочка
• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Вы хоть бы город указали)
город Киев
Милота• 2 часа назад
Лікуйте поки 1 ст.
З цим справиться навіть ортопед нормально й державний.
ЛФК, масаж, фізпроцедури. Тільки не ляп тяп.
Донці допомогли.
Ще інститут ортопедії, але там займаються більш серйозними ситуаціями.
У сина помітили пізно, то лікувався там.
Донці допомогли.
Шалена невинність• 2 часа назад
Ответ дляПомогалочка
город Киев
Ну вот теперь понятно, что моя информация вам ни к чему)
Помогалочка
• 2 часа назад
Ответ дляМилота
Лікуйте поки 1 ст.
Донці допомогли.
В державній поліклініці спостерігаємось. Робимо ЛФК, масажи.Були на консультації в приватній клініці. Пропонують витяжіння та вправи на тренажерах. Кажуть ЛФК не таке ефективне. Лікування у них недешеве, тому і задумалась чи дійсно воно ефективне....
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляПомогалочка
Ему нужно укреплять мышцы спины, самому себя контролировать постоянно
Помогалочка
• 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
плаванье и тренажерный зал за год сотворили чудеса
плавали с индивидуальним тренером?
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Ответ дляПомогалочка
плавали с индивидуальним тренером?
нет, в просто в обычном режиме мышцы расслабить, спортзал с тренером
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
у нас тренер по плванью какой то там мастер спорта.
у него ДИКИЙ сколиоз, как у волка из ну погоди.
и смотрю на его подопечных, взрослые посоны, у каждого второго спина просто колесом.
Милота• 54 минуты назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Професійний спорт - завжди проблеми зі здоров´ям. А можливо ще й травма була
Блакитне небо• 49 минут назад
Знайдіть реабілітолога, який займатиметься за системою ШРОТ. Це єдиний доказовий консервативний метод проти сколіозу і дійсно працюючий. Але є дуже велине але. Треба високий рівень самодисципліни, у підлітків з цим складно.
Блакитне небо• 48 минут назад
Ответ дляНепогодка
Тільки спорт.
Спочатку вирівняти треба. А потім вже спорт
Повітруля• 29 минут назад
Авторе. Над цим працювати треба регулярно. І довго.
А 10 занять у найкрутішому центрі - то ні про що.
Займатися можна і дома. Але на постійній основі.