Витворунка• 56 минут назад

Тоже вопрос про гзт

А на ГЗТ пропадает либидо? Я так понимаю, что это же противозачаточные?
Кусачая Я• 45 минут назад
Чув дзвін, та не знаю, де він))

Вишиванка• 44 минуты назад
По-перше правильно казати МГТ. По-друге лібідо в перименопаузі і так пропадає або як мінімум знижується. Ну і на останок ні, це не КОК, склад схожий, дія спрямована на інше
Вишиванка• 44 минуты назад
Ответ дляКусачая Я
Чув дзвін, та не знаю, де він))
Це нормально не бути фахівцем одразу у всіх сферах. Не треба принижувати людину
Кусачая Я• 42 минуты назад
Ответ дляВишиванка
Да яке приниження? Я точно знаю, що ця людина має інтернет і вміє ним користуватися…
автор Витворунка • 41 минуту назад
Ответ дляВишиванка
У моей знакомой климакс с 38 лет, но с либидо все ок. Ей сейчас 47. Ну как она говорит, на самом деле я не знаю. Вряд ли она с мужем через силу сексом занимается
Вишиванка• 41 минуту назад
Ответ дляКусачая Я
Як лікар можу вам сказати, що інтернет дає багато неправдивої інформації і то й же ШІ іноді пише відверту маячню, особливо якщо неправильно поставлене запитання
Кусачая Я• 40 минут назад
Ответ дляВишиванка
Так. Інша справа - Порадниця.
Вишиванка• 40 минут назад
Ответ дляВитворунка
Норма для всіх поняття відносне. Та й виносити назагал інтимні проблеми не всі готові, навіть близькі подруги
кураГАЛЯ• 6 минут назад
Ответ дляВитворунка
Мне в 25 либидо снижали обычные кок. Это скорее всего индивидуально.