Аноним Советчик• 31 июля в 14:41
Зупинила поліція
Зупинила сьогодні поліція чоловіка. Сказали, що є підозра на алкольне спяніння. Оскільки, чоловік не вживав, одразу погодився. Драгер показав 0,28 проміле. Це було дуже сильне здивування у чоловіка, бо для самого не було пояснення чому так. Пив в кефір вранці, але ж все одно зависокий показник. Спочатку поліцейські сказали, що відправлять машину на штрафмайданчик і будуть його оформлювати, чоловік не погодився і сказав, щоб їхати до лікарні здавати кров тощо, бо він впевнений в собі. Тоді поліцейський сказав ладно, віддав права і побажав гарної дороги. Ніякого протоколу не було. Питання, чи можуть поліцейські самі зробити протокол і направити справу до суду?
Аноним Советчик
• 31 июля в 14:44
Ответ дляЯ така бойова
0.28 після кефіру - це сильно
взагалі не зрозуміло звідки, читаю що похибка драгера до 0,05 але все одно.
Питання в іншому, якщо віддали права і відпустили, без складання протоколу, то можна не хвилюватися?
Запасная спина• 31 июля в 14:45
Ответ дляАноним Советчик
Можна. Протокол складається в присутності водія і підписується, копія віддається водію.
всегдаДаДа• 31 июля в 14:45
Ответ дляАноним Советчик
раз без проблем відпустили - значить щось не так з їхнім драгером як з вагами на ринку))
Продавчиня кіз• 31 июля в 14:46
Ответ длявсегдаДаДа
Тоже так подумала, может сломанный и на понт берут, кто-то да и поведется
Всех анонимов аноним• 31 июля в 14:48
В мене знайома так віддала 17 тис їм, бо в неї ще й права були тимчасові, злякалася дуже. Стояли біля дач ввечері в неділю, чекали на шашличників вихідного дня.
СирОжино пирОжино• 31 июля в 14:50
Кефір, квас, деякі сири, дають такий результат.
Він водій і ніколи не знав про це?
Аноним Советчик
• 31 июля в 14:50
Чоловік нічого не платив. Я ж наче розумію, що якщо віддали права, дали поїхати на своєму авто далі і не складали протокол (принаймі в його присутності). То мабуть, ніяка справа і не відкривається
СирОжино пирОжино• 31 июля в 14:50
Ответ дляАноним Советчик
Да
Аноним Советчик
• 31 июля в 14:50
Ответ дляСирОжино пирОжино
Він водій і ніколи не знав про це?
ну він не кожного дня в драгер дихає, а от кефір п´є кожного дня. що тепер за кермо не сідати.
всегдаДаДа• 31 июля в 14:54
Ответ дляАноним Советчик
Кефір містить від 0,05% до 0,2% (а іноді в просроченому кефірі до 0,5%) чистого спирту. У кефірі одночасно йдуть два процеси: молочнокисле та спиртове бродіння, внаслідок чого утворюється мікроскопічна доза етанолу.
волосатое стекло• 31 июля в 14:54
Ответ дляАноним Советчик
При нем распаковывали мундштук, куда дуть?
Аноним Советчик
• 31 июля в 14:55
Ответ дляволосатое стекло
так
Все будет, но потом• 31 июля в 15:01
Меня на работе проверяли, первый показал сколько то промилле, не помню, я офигела, потому что штраф на ровном месте как бы. Устроила скандал потом еще на двух меня проверили было все ок. Так что и брак может быть
Аноним Советчик
• 31 июля в 15:02
Ответ длявсегдаДаДа
тепер вже розумію, що варто на це звертати увагу. Бо дуже неприємна ситуація. Добре, що все добре, сподіваюся, завершилося
всегдаДаДа• 31 июля в 15:04
Ответ дляАноним Советчик
продукти бродіння можуть мати вміст етанолу + деякі ліки.
Аноним Советчик
• 31 июля в 15:14
Ответ длявсегдаДаДа
тоді, мені здається, що логічно підняти поріг допустимий. Бо це ще думай, що їсти, щоб драгер не показав.
Королева спама• 31 июля в 16:45
Ответ дляАноним Советчик
Видимо трубочку б/у ему надели на дрегер. При нем ее распаковали и надели? Если нет, то стандартная ситуация. Поняли что не прокатит раз сказал везти его на анализ и отпустили. Протокол поэтому и не составили, так как поняли что не подпишет без анализа и в себе уверен. Для самоуспокоения в кабинет водителя можно заходить периодически и контролировать ничего ли там не появилось. Думаю сами они бояться что жалобу ваш муж накатает на них
Королева спама• 31 июля в 16:47
Ответ длявсегдаДаДа
У меня знакомый этими дрегерами занимается, рассказывал что в них сбоев быть не может, могут лишь трубочку не новую дать и тогда небольшое превышение покажет, поэтому просто следить что дают тебе новую, распечатывая при тебе
Королева спама• 31 июля в 16:49
Ответ дляБесбардак
Кефір, особливо старий, може мати 3% алкоголю.
Ви не знали?
На себе испытывала такой вариант, дрегер не показал
всегдаДаДа• 31 июля в 16:50
Ответ дляКоролева спама
ааа не знала, дякую
Королева спама• 31 июля в 16:52
Ответ дляВсе будет, но потом
Наверное не дрегером, так как их кроме полицаев никто практичесаи не использует. Они очень дорогие, остальные китайские несертиыицированные аналоги в основном покупают
Чорнобаївка• 31 июля в 17:00
Свідки були окрім поліції? Дали новий запакований мундштук і перед проходженням тесту вмикали прилад і він показував нуль?