Anastasiia-9046• 37 минут назад

Останнім часом задумуюсь над тим що не хочу жити

Я втомилася жити і розумію, що далі буде ще гірше. Самоліквідуватися поки не вистачає духу
Грабля• 35 минут назад
К психиатру и препараты.

Лапка• 35 минут назад
Я самовбиватися не збираюся,але переодично з 13 ти років житти не хочу, зараз 42
12 галюцинаций• 34 минуты назад
Рекомендация от меня неизменна.
Будь мужиком и самовыпились всем на радость!
автор Anastasiia-9046 • 34 минуты назад
Ответ для12 галюцинаций
Рекомендация от меня неизменна.
Я з радістю би
12 галюцинаций• 32 минуты назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я з радістю би
В добрый час! 👍
Мой_ужин• 30 минут назад
Что говорит психиатр?
Проня_Прокоповна• 29 минут назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я з радістю би
Обратитесь к психиатру , после терапии есть большой шанс на нормальную жизнь.
Дівка в намисті• 29 минут назад
какое останнiм часом?
вы уже года 3 мозги всем выносите и ноете на эту тему
Я_канеша_извиняюсь• 28 минут назад
Автор, тогда пойдите воевать и делаемое получите, и героиней станете и умрете как воин, а не депрессивная девушка

автор Anastasiia-9046 • 24 минуты назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Наврядчи у мене вже буде нормальне життя. Поскоріше би смерть
Тарабарщина• 23 минуты назад
Ответ для12 галюцинаций
Рекомендация от меня неизменна.
а якщо покалічить?
руки_Крюги• 13 минут назад
я так розумію чергове загострення у Анастасії з Лондона?)
из желе я• 9 минут назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я з радістю би
Автор, душа то вічна
Тих хто покінчив самогубством як дезертирів присилають назад але вже в тілі що ви не зможете собі нашкодити

Просто моліть Бога, щоб вас звідси забрали
А у вас вже дорослі діти?
Життя тяжке, жахіття війни радості ноль
Навіть розумію вас
Дама с заначкой• 8 минут назад
Ответ дляруки_Крюги
Да.Прямо бесит,если честно.Сука,я в 28 была уверена,что могу горы свернуть,а эта сидит сопли на кулак мотает.Молодая,симпатичная,здоровая,в тишине и спокойствии.Вот что ты,Блять,ноешь?
КозацькаДуша• 8 минут назад
Ответ дляAnastasiia-9046
Я з радістю би
Ви в Англії живете, вам 28 років, маєте роботу хоч яку.На обличчя симпатична, без дефектів.Живете в мирній, надійний країні.Що вам ще не вистачає , такій молодій дівчині?
руки_Крюги• 7 минут назад
Ответ дляДама с заначкой
це психічний розлад. Хоч ніби не очевидно. Але якби лбдина була без ноги, то було б зрозуміло, чому вона не бігає, а з проблемами психічного плану ось так(
Дама с заначкой• 7 минут назад
Ответ дляКозацькаДуша
Пиздюлей дать некому