Королева краси• вчера в 15:14

Хто набрав вагу на антидепресантах чи скинули потім?

Вже років 15 страждаю психічними розладами, час від часу лікувалася, останні роки дуже тяжко переживаю подібні стани , зараз маю максимальну вагу за рік прийому ад , ще купу супутніх захворювань з збільшенням ваги. Можливо , в когось подібна ситуація чи змогли ви скинути зайві кг. На фоні всього ще маю рхп🫣
сама себе прекрасная• вчера в 15:22
За 1,5 года набрала 8 кг на АД. Ещё принимаю, но как только появились силы, начала упорядочивать свое питание. 4 кг из набранного уже скинула. Планирую сбросить ещё около 12 (до начала лечения я тоже около 7 кг набрала, пока заедала свой психологический дискомфорт).

автор Королева краси • вчера в 15:23
Ответ длясама себе прекрасная
Я залишила пити ад . Для мене це найбільше зло , яке може бути
сама себе прекрасная• вчера в 15:27
Ответ дляКоролева краси
Ну, сама по себе отмена АД вряд ли вам поможет.
Просто болталка• вчера в 15:34
На Флуоксетине ещё и скидывают
Просто болталка• вчера в 15:35
Ответ дляКоролева краси
Это ’зло’ столько людей практически с того света вытянуло.
Тогда и комментировать нечего. И причем тут вес.
АсобеннАя• вчера в 15:37
Приймаю по іншим показам.
Завжди була худою, за рік набрала 17 кг. При тому що я завжди харчувалась некалорійно, типу ПП. Солодке і мучне не люблю в принципі. От білка не добираю.

З нового року скинула 5 кг не особливо напрягаючись. Спорт мені не можна, плавання лише в дуже теплій воді, такої не маю поруч.
Додала білок і прибрала повністю хліб і деякі каші.

Зараз починаю зменшувати дозу, щоб припинити прийом. Побачимо. Бо хочу ще мінус 5 кг.
В принципі я знаю, що змінити, але поки лінь. Тому далі вага не падає.

В ще я помітила, що коли нервуюш - худію, як спокійна поправляють. Зараз виїхала з Києва в тихе село, багато овочів мало м´яса, тому мабуть вже є плюс. Ніде перевірити.
Карма хамелеона• вчера в 15:47
Ответ дляАсобеннАя
Приймаю по іншим показам.

Я тоже поправлюсь, когда все хорошо, а когда стрессово - таю
АсобеннАя• вчера в 15:50
Ответ дляКарма хамелеона
От і я. Зараз мені спокійно, тому думаю буде плюс пару кг. По одягу не помітно, бо в село брала все легке і що тягнеться або оверсайз.
Вам телефонограмма• вчера в 16:16
вес на АД зависит исключительно от Вас. Прямой корреляции препарат/вес нет (это не преднизолон какой) - просто вследствие регуляции биохимии мозга Ваши отношения с едой и пищевое поведение меняются и Вы должны сами их контролировать. Лично я не набрала вообще ничего.

Парасюха• вчера в 16:16
Ответ дляПросто болталка
На Флуоксетине ещё и скидывают
Я не скинула
Засомневаю• вчера в 16:38
Я в 2020 принимала полгода эсциталопрам, набрала 10 кг и больше их не сбросила.
Потом в 2023 одна дура старая, когда я просила эсциталопрам, назначила мне циталопрам. Я на нём набрала ещё +15.
Вот так и живу. Была 60, стала 85
Просто болталка• вчера в 18:07
Ответ дляПарасюха
Я не скинула
Месяц приема слетело 6 кг