Залізний занавіс• 02 августа в 08:07

На Укрпочте заменили отправление и даже вес совпадает. Мусор внутри

Прошу помощи коллективного разума.
Как правильно написать претензию и вообще возможно ли получить оценочную стоимость?
Есть видео упаковки при отправлении.
Рогнеда Карповна• 02 августа в 18:43
Ответ дляЗалізний занавіс
Спасибо за консультацию.
Сколько обычно занимает рассмотрение претензии?
Чесно не памʼятаю, це було вже декілька років назад

Силиконочка• 02 августа в 19:17
Ответ дляЗалізний занавіс
Спасибо за консультацию.
Розгляд звернення - 30 днів
автор Залізний занавіс • 02 августа в 19:23
Ответ дляСиликоночка
Розгляд звернення - 30 днів
Спасибо Вам.
автор Залізний занавіс • 2 часа назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Автор, обовʼязково зробіть відео на пошті при отриманні. В Укрпошті є сторінка на фейсбуці, я колись їм там писала з приводу загубленої посилки і вони досить швидко відповіли, там можна відео додати. А на відділенні ви маєте написати претензію і там вказати, що повернулось сміття замість вашого відправлення. До речі, не знаю як зараз, але раніше претензія була платна)) абсурд звичайно, мою посилку загубили і я ще й мала претензію оплатити)) тоді це було щось біля 20 грн, не багато але ж сам факт
75 гривен за акт.