Пасхальний тролік• Изменено сегодня в 09:57
Після 11 класу що робити?!
Привіт всим)
В мене син в Україні йде в 11 клас.
Розумний, але лінивий, не амбіційний.В мене голова пухне, що робити, чи нехай тут поступає, але боюсь, що картатиму себе, що не вивезла....чи вивозити.
Йому чомусь подобається Чехія, я не проти, але крім англійської, не знає іншої. Розумію, що треба вчити, якщо буде виїзд
Мені 54 роки, їхати треба буде з ним до 18, я розумію як це буде і фізично і морально мені складно. Ще й здоров´я в нього не луже міцне(
Підтримки ні від кого немає.
Я от думаю, а чи немає можливості в Чехії вступити після 11 кл в коледж?
У ВУЗ- я знаю, треба мова і т д. Але боюсь, що не потягне і виженуть, що тоді....
Дівчатка, любі, буду рада всим порадам, дійсно нема з ким навіть поговорити про це
В мене син в Україні йде в 11 клас.
Підтримки ні від кого немає.
Пасхальний тролік
• 1 час назад
Ответ дляhrystia
В мене син поселився у гуртожитку. Познайомився з українськими студентами і швидко адаптувався. Я теж хвилювалась, але все добре.
Супер, ви молодці)
Пасхальний тролік
• 1 час назад
Ответ дляhrystia
Ви самі вступали чи з допомогою посередпиків? Може порадите якусь фірму?