Говорю-балакаю• 02 августа в 17:00

Синусит?

Дівчатка допоможіть. Приїхала в глухе село до родичів і захворіла тут. Було горло, кашель, ніс і температура. Відлежалася, пила багато, пару днів і стало наче краще . Але ще забитий ніс і забито якось не в носі а наче глибше. Вишморкатися практично не виходить. При зміні положення розпирає з одного боку голови, трохи наче око болить і вухо. Це синусит? Як лікуватися? Може, якшо не антибіотик (бо немає ж підтвердження ні аналізами, ні знімком), то якісь краплі є хороші?

Лікаря тут нема, лише в райцентрі. Але є аптека
Поїхати зможу аж в середу
Угги в горошек• 02 августа в 17:04
синупрет + цинабсін, але треба терміново прям сьогодні почати приймати, щоби не довести до гаймориту, ну у мене саме так
може доставка НП?

Дона Ко Ко• 02 августа в 17:53
Примите что-то от аллергии чтобы снять отек. Антибиотики всегда успеете. И перестаньте забивать проходы к ушам, не сморкайтесь. Капайте нос сосудосуживающими каплями, ухо пройдет. Когда нос капаете, наклоните голову в ту-же сторону, которую капаете и 5 мин в таком положении полежите. Затем закапайте другую сторону, тоже с наклоном головы. Проще говоря, если капаете в правую ноздрю, наклоните голову к правому плечу или сразу ложитесь на правый бок.
Не гавкаю- но охраняю• 02 августа в 18:55
Що тут думати? Антибіотик і швидко треба. Вам потрібен рентген. З вашого опису - гній у пазусі, там може рівень гною вже бути, раз на око відчуваєте.
Це значно серйозніше, ніж ви думаєте. Я б терміново їхала в аптеку за антибіотиком чи до лора. Максимум - завтра ранок.