lilul990• 1 час назад

Відкрити кордони в такому порядку. Погодились би?

На черговий допис про відкриття кордонів військовий написав:

Спочатку право виїзду отримують військові з лінії зіткнення. Потім через місяць тилові військові. Потім заброньовані. Потім ухилянти. Жінки і діти в будь який час
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
Не поїдуть. Всім цікаво поки під забороною
Смішно. Особливо на тлі прориву мігрантів в Іспанію.

А Я Самая Самая• 1 час назад
Ответ дляМанка Я
А нах..я військовим? Вони захищали цю країну, отож нехай сидять тепер тут. А от ухилянтіа в першу чергу, не заслужили жити тут! в цьому пеклі
Ухылянты это отребье
Манка Я• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Ухылянты это отребье
Отребье -це ви!
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ні, зараз
Тю. В чем тогда смысл брони и ухылянтлв, если всем можно тупо уехать? Это какой то бред от военного. Тем более, военные в отпуск и так могут выезжать заграницу. Если после окончания войны постепенно открывать границу - в этом некий смысл есть.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А по суті поста є шо сказати?
Цілком підтримую військового. Не хоче воювати, хай іде додому, їде до Європи чи придбає тур до Тайланду. Мене влаштує.
А Я Самая Самая• 1 час назад
Ответ дляМанка Я
Отребье -це ви!
Ухылянты отребье, в них ген трусости, нерешительности такие не нужны для нации
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
со страной дальше что будет? на судьбу выехавших мне начхать - их личное дело.
Так в тому то і питання
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Ухылянты это отребье
Ви вже котрий рік у окопі?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляРассказница
Це відповідь на пост дівчини, шоб зараз відкрили всім кордони бо у всіх є право на вільне пересування

У всіх так у всіх

Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Дайте людям поїхати, ніхто ж не проти, щоб ви потужні і незламні приймали для себе антинародні закони і один одного били по голові разом з тцк.
Манка Я• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Прості чоловіки, яких називають ухилянтами-це ген високого інтелекту та волі. А от паразити у військовій формі в тилу, це і є отребьє, разом з такими як ви. Саме перші потрібні нашій нації, а нн ви. Ви навіть не відноситься до українців
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Що означає ’закінчення’? Воюємо до перемоги чи до останнього. Коротше як пощастить. Ви теж маєте воювати, вистачить уже базікати на форумі.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляlilul990

У всіх так у всіх
У девушки и так есть свобода передвижения. Противно когда женщины начинают жопу рвать за своих мужчинок под юбками.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляМанка Я
Ви вдвох несете брєд
сама себе прекрасная• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У кишинів в аеропорт, далі хто куди
Ага, у всіх прям є сотні тисяч для виїзду. Тут багато хто ніколи закордон у відпустку не їздив
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Огидно коли такі як ви, вважають що мають право вирішувати чужі долі.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Сподіваюся, ви вже довели власну хоробрість та відвагу на полі бою?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
Це вже нюанси. По суті посту є що сказати?
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Я не решаю чужие судьбы, я ж не депутат. Но мужчина сам может за себя нести ответственность.

Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляМанка Я
Вона просто провокує конфлікт, ми з нею сперечаємося, потік емоцій, живе спілкування
Кіма кепка• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Та ну, здешним это не понравится.
Им бы воевать чужими руками и первыми за шарой
Чужими руками воют как раз те, которые других отправляют воевать.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
На початку війни ніхто сотен тисяч не мав, їхали в тапках. Зараз в людей є плани але вони не покинуть чоловіків або синів. Велика кількість чоловіків поїдуть до жінок, які вже за кордоном
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
Не буде країни
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Та станеться те, про що багато говорено - як тільки Україна кордони відкриє, Європа свої кордони закриє.
Шило на мило, знову невиїзні.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляРассказница
От він хоче поїхати, це його відповідальність. Він вирішує що йому робити з власним життям. Чи ви вважаєте що тільки у вас є на це виняткове право?
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Шило на мило, знову невиїзні.
Не всі закриють. Румунія і Болгарія робили заяви що вони прийматимуть чоловіків. Думаю Молдавія, Грузія також прийматиме.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Шило на мило, знову невиїзні.
Молдова, Туреччина не закриють, Вірменія, Грузія. Припустимо
Кіма кепка• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Как раз это умные, которые не побежали умирать за бубочку.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Та я ж то не решаю, кому ехать, кому нет. А почему девушка хочет всем разрешить выезд? А может те кто на нуле тоже хотят, но не могут? Почему ухылянт имеет первое право на выезд? Ну это если рассуждать.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Побачимо. Ну хай поживуть в Румунії, краще, чим загинуть під Покровськом.