На черговий допис про відкриття кордонів військовий написав:
Спочатку право виїзду отримують військові з лінії зіткнення. Потім через місяць тилові військові. Потім заброньовані. Потім ухилянти. Жінки і діти в будь який час
Кіма кепка• вчера в 20:12
Ответ дляlilul990
Ні, має бути порядок. Всі одночасно не поїдуть. А саме в такому порядку
Право на выезд должны иметь все и так должно было быть с 24.02.22 и не надо этих манипуляций.
Борисфенка• вчера в 20:12
Ответ дляlilul990
Чергу будуть визначати діючі військові
Ті, що зараз в ТЦК чи ті, що в Скелі?
ФрекенБок• вчера в 20:12
Ответ дляА ось і я
Отребье это те,кто тебя отребье воспитал
Родители не всегда виноваты, она сама могла стать сволочью.
Миссис Буркул• вчера в 20:12
Ответ дляБорисфенка
Що трапилося, територію України зранку Чорне море затопило? Вчора ще була.
Немає права власності ні в кого. Те що ви думаєте начєб то належить вам, не ваше. Будь хто, в будь який момент у вас забере землю, націоналізує.
Рассказница• вчера в 20:13
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Тому ви з радістю заштовхаєте в м´ясорубку чужих чоловіків просто тому, що вам так хочеться
Конечно, прям с великой радостью.
А ось і я• вчера в 20:13
Ответ дляРассказница
Я не решаю чужие судьбы, я ж не депутат. Но мужчина сам может за себя нести ответственность.
ты даже аноним снять не можешь
Борисфенка• вчера в 20:13
Ответ дляКіма кепка
У вас земля есть? У других ее тоже может не быть, так что это очередные лозунги за землю, которую уже отдали штатам
Та є 20 соток. Штатам показали дулю з маком, а от як москалів стримати, хтозна.
Кіма кепка• вчера в 20:13
Ответ дляlilul990
Мають право усі але ось встановити такий порядок виїзду.
Нет, порядок хто хочет, то и выезжает. Очередь будет в магазине.
Рассказница• вчера в 20:14
Ответ дляМиссис Буркул
У нас в первую очередь может отобрать землю русня
Миссис Буркул• вчера в 20:14
Ответ дляlilul990
Скеля не найгірший підрозділ. Просто здемонізували його і вкидів багато.
ви інформацію звідки черпаєте, служили?
ФрекенБок• вчера в 20:14
Ответ дляlilul990
Что вы имеете в виду? Или лишь бы ляпнуть? У нас что, границы закрыты для женщин, что мне их нужно прорывать?
Я то как раз за равноправие, в отличие от вас, что все или никто на фронт и так же за границу чтобы могли ехать.
Кіма кепка• вчера в 20:14
Ответ дляБорисфенка
Договор подписан, мораторий снят, так что финиш.
Борисфенка• вчера в 20:15
Ответ дляlilul990
Угу, розстрілювали тих, хто в СЗЧ і тих, хто відступав.
А так вони білі і пухнасті.
Якраз на Тисі їх розставите.
А так вони білі і пухнасті.
Якраз на Тисі їх розставите.
Миссис Буркул• вчера в 20:16
Ответ дляРассказница
Відбирати немає що, вам дають право нею користуватись..вам нічого не належить. Чиновник вам видав папірець. Завтра відмінять приватизацію і націоналізують.
Кіма кепка• вчера в 20:15
Ответ дляlilul990
Тобто ви не згодні з таким порядком виїзду?
Нет. Порядок выезд это кто хочет, когда хочет тогда и выезжает. Как в нормальных странах.
Борисфенка• вчера в 20:16
Ответ дляКіма кепка
Фініш - це коли КАБи перестануть падати. Бо поки що кожна ділянка за секунду може перетворитися на випалену пустелю.
Ответ дляМиссис Буркул
ви інформацію звідки черпаєте, служили?
Я можу сказати лише те що всюди в чоловічих колективах є проблеми - з дисципліною, адекватністю, підкоренню наказам. Скеля це не якийсь виняток де все погано а десь ідеально і такого немає. Допускаю думку, що напад на скелю був частиною пропаганди направленої проти сирського
Миссис Буркул• вчера в 20:17
Ответ дляlilul990
Тоб то смерті не на фронті вас не бентежать?
Кіма кепка• вчера в 20:17
Ответ дляБорисфенка
Так тогда за какую землю, за выжженную? Не, дурных уже нет, сейчас не 2022 год.
Ответ дляФрекенБок
Все вам мужчины должні шось робити. Самі ні на шо не здатні. Ви як тцк тільки в жіночій подобі
Рассказница• вчера в 20:17
Ответ дляМиссис Буркул
Так можно сделать в любой стране. И так же может прийти оккупант, расстрелять семью и занять ее дом.
Борисфенка• вчера в 20:18
Ответ дляlilul990
Угу, і 60% смертності за місяць - то просто казки. Як і 500 000 пропавших без вісті.
Миссис Буркул• вчера в 20:19
Ответ дляРассказница
Але чомусь не в любой це роблять. А в нас вже робили. За часів Сталіна. І зараз роблять. Коли вирішують кому жити, а кому ні.
Рассказница• вчера в 20:19
Ответ дляlilul990
Ситуація в нас, нагадаю, не така як в інших странах
Да какая разница? Этот порядок никто утверждать не будет. Что обсуждать? Он не продуман вообще, человек ляпнул абы шо, но про сам механизм не задумался. Это «рисовали на бумаге, но забыли про овраги».
Ответ дляМиссис Буркул
Коли мій брат лиш ішов на ато, випадків загибелі чоловіків було не менше - через проблеми з серцем, недбалість командирів до здоровя особового складу. Чому тоді це питання не виносилося на широку публіку?