На черговий допис про відкриття кордонів військовий написав:
Спочатку право виїзду отримують військові з лінії зіткнення. Потім через місяць тилові військові. Потім заброньовані. Потім ухилянти. Жінки і діти в будь який час
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
ты даже аноним снять не можешь
Зачем? И мы на ты не переходили, вообще-то.
Кіма кепка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Тобто ви не згодні з таким порядком виїзду?
Ситуація в нас, нагадаю, не така як в інших странах
Я ща свободное пересечение границы. У рашки тоже не такое, но ей не мешает это не закрывать границу. А Украина придумала и выстрелила себе в ногу, так что теперь тут жить никто никто не хочет.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Але чомусь не в любой це роблять. А в нас вже робили. За часів Сталіна. І зараз роблять. Коли вирішують кому жити, а кому ні.
Что-то вы смешали теплое с мягким.
Кредитная• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ні, мова про зараз, у розпал війни
Вони фізично не зможуть цього зробити. Не встигнуть. Більшість уб´ють наші ’мотиваційні війська’.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Коли мій брат лиш ішов на ато, випадків загибелі чоловіків було не менше - через проблеми з серцем, недбалість командирів до здоровя особового складу. Чому тоді це питання не виносилося на широку публіку?
Думаю масштаби були інші як і масових вбивств на полігонах мабуть не було. Та й тцк людей на вулицях не забивали.
Ответ дляРассказница
Да какая разница? Этот порядок никто утверждать не будет. Что обсуждать? Он не продуман вообще, человек ляпнул абы шо, но про сам механизм не задумался. Это «рисовали на бумаге, но забыли про овраги».
Ну то навіщо ви в цій темі? Якщо ситуація повністю абстрактна?
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Потому что сейчас выносится то, что выгодно кому то. Выгодно обосрать - находят и поднимают какие то факты относительно отдельных людей, хотя если поискать, у других все так же.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Таки да комусь вигідно говорити про те як українці в потилицю розстрілюють українців. Де логіка?
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Просто интересно. Имею право.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У скелі 500000 пропавших безвісті? Товаріщ майор, опохмєлісь
Ні, на фронті. В тому числі і у Скелі.
Мало?
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Менші масштаби через менший масштаб війни. Але такі випадки були ще за ато. Усім було похєр
Не було похєр. Я реально вважаю що на той момент система ще не на стільки прогнила.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Вопиющие нарушения можно найти в любом прдразделении.
Знаете, как говорится: пишут заголовок большими буквами на первой странице, а опровержение - маленькими на последней.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Але коли вас це не стосується. Розстріляний в скелі не ваш чоловік. Саме тому ви вважаєте що це комусь вигідно. Саме тому вас це ну ніяк не обходить. Слава Богу що так думають не всі.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляМиссис Буркул
Я пишу абстрактно. Не имею в виду скелю в частности. Просто такие вбросы как правило кому интересны. Иначе все было бы шито-крыто.
Кіма кепка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ви згодні з таким порядком виїзду чи ні?
Нет, не согласна. Не должно быть ни каких очередей, а свободное.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Система тоді була ще гнилішою ніж зараз
І тому вона зараз вирішила випустити всіх військових? Подобрішали раптом? З чого б це?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляКіма кепка
Буде, як в Марокко.
Миссис Буркул• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Немає нічого абстрактного, коли в середині країни свої вбивають своїх. Це конкретні люди з Іменами і Прізвищами це не казочка вам на ніч.
Кіма кепка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Буде, як в Марокко.
Не закрывали бы границу то такого не было, как и массовый выезд детей, подростков и кто только может.