Попа как у Кардашьян• Изменено сегодня в 11:08

Біженці в Іспанії грабують магазини

Дивна поведінка біженцв мароканців в Іспанії- вони стрибають на автівки, грабують магазини та лякають жінок. Нащо вони таке роблять, щоби що
Яка їх мета, що думаєте
Укр_жіночка• сегодня в 14:07
Ответ дляВсе знаю від і до
Обычно если беженцы туда пробирались, их принимали, как беженцев ЕС. Но сейчас пробилось 60 тыс, ограбили все магазины, залезли к людям в квартиры.
Ну и вы поняли, что организовало эту акцию правительство непосредственно Марокко. Ини с Испанией постоянно играют в кто первый сядет на свободный стул спорных территорий.

Все знаю від і до• сегодня в 14:09
Ответ дляУкр_жіночка
Военный конфликт за территорию намечается. Или засядут там миллионами и скажут, что освободят, только после принятия беженцами на материке.
Укр_жіночка• сегодня в 14:21
Ответ дляВсе знаю від і до
Та нет. Это экономическое и дипломатическое состязание. Ключ к проблеме - Западная сахара, а не никому не нужные социалы Европе
Все знаю від і до• сегодня в 15:06
Ответ дляУкр_жіночка
А зачем им пустыня? Неужели из-за того, что там можно наставить солнечных батарей?
Укр_жіночка• сегодня в 15:12
Ответ дляВсе знаю від і до
Почитайте как связан экономически этот регион с Испанией. Там очень интересно. И сейчас Марокко проводит жесткое давление на Евросоюз в целом по своим вопросам, через Испанию. Они уже это делали и все нужное получили.
Помогалочка• сегодня в 15:31
Ответ дляЛеді Душка
А как их «повертають», прибежало 600 тысяч, и еще продолжают прибывать
Ну яких 600 тисяч? Максимум 60 тисяч. Спершу писали про 20 тисяч. Потім про 50 тисяч. Там є механізм повернення. Писали про 7 тисяч неповнолітніх, яких поки залишили для зʼясування обставин.
Помогалочка• сегодня в 15:33
Ответ дляСтетоскопуло
Кому ви розповідаєте тут більшість взагалі ні сном не духом де місто , мало того що там майже половина населення мусульмани
Населення в Сеуті також не в захваті, а в шоці. Місцеві смі тиражують інтервʼю з місцевими жителями. Навала мігрантів веде себе погано, все бʼє, руйнує.
Помогалочка• сегодня в 15:36
Ответ дляНенька наша
Ці біженці по факту за межі Африки не потрапили, карту гляньте, де знаходиться те місто. Щоб потрапити на материкову Іспанію - потрібно Гібралтар перепливти, а то явно не на кругах.
В тім то й річ, за законом, який нещодавно прийняв уряд Іспанії, всі, хто приплив морем, не підлягають депортації. І мають право залишитися в Іспанії. Звісно, фізично не зможе уряд Іспанії розмістити таку кількість людей в двох містах на території Африки. Тому іспанці і переживають, що повезе їх уряд розміщувати на материкову частину Іспанії. Самі іспанці добре знають, що це нічого гарного.
Ненька наша• сегодня в 18:10
Ответ дляВсе знаю від і до
У них пів країни в середині можна заставити сонячними , заселене переважно побережжя.

Близько 85–90% території Іспанії не є урбанізованою, тобто не зайнята містами, селищами та забудовою. Це ліси, гори, сільськогосподарські угіддя, природні парки тощо.
Якщо говорити саме про території без постійного населення, то оцінюють, що понад 70% площі країни практично не заселено або має дуже низьку щільність населення.
Водночас населення дуже концентроване:
приблизно 80% іспанців проживають лише на 20% території країни;
великі міста (Мадрид, Барселона, Валенсія, Севілья, Малага) та узбережжя є значно густіше заселеними, ніж внутрішні райони.
Особливо відомим є явище «Порожня Іспанія» (ісп. España vaciada): величезні внутрішні території, де щільність населення менше 12,5 осіб/км² (це поріг, який ЄС використовує для визначення малонаселених регіонів). Такі райони займають приблизно 50–55% площі Іспанії, але в них проживає лише близько 5% населення.

Ненька наша• сегодня в 18:10
Карта заселення Іспанії