Борисфенка• вчера в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
хутряна володарка• 55 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Чоловік мій отримує як УБД аж 1000 гривень на рік, сидить після фронту дома без роботи.
Це сьогодні була окрема пісня - пояснити чиновниці дДжоб-центру, що мій чоловік отримує 20 євро на рік і не може платити аліменти дитині.
Це вони новий движ придумали - всім дітям аліменти буде платити Югендамт, треба писати заяву і докладати банківські виписки. Розповім у наступних серіях докладно.
Подождите, взрослый мужик около пиисят, не может найти работу или подработку?

Анютины ласки• 55 минут назад
Ответ дляБорисфенка
У мене до Ганса претензій нема. До німецького уряду - є
Так уряд обирають такі Ганси. З якого переляку обранець Ганса має відправити його гинути за батьківщину вашого чоловіка? Ваш чоловік точно не поїде воювати за інтереси Німеччини.
Кусюче сонечко• 54 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Очі роззяв і перечитай, до чого я це написала
Ты это писала с насмешками и про самок, ты не отмажешся, какого хуя ты вообще приперлась тогда в тему про отсутствие отопления, крыса немецкая?!
JannyMoney• 54 минуты назад
Ответ дляКусюче сонечко
Да срать мне на борисфенку
и поэтому вы тут) Больше негде ср...
автор Борисфенка • 54 минуты назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Один голеностоп? А зачем прям костыли? Чего не хотите группу оформить ?
Бо це складна операція і досі ходити без милиць не можу.
Інвалідність якусь дадуть, але толку від 10%? Хірург оптиміст - скоро ходитимеш. І що я йому скажу?
хутряна володарка• 53 минуты назад
Ответ дляАнютины ласки
Все б нічого, якби ця дама не називала ’сцуками’ тих, хто утримує її, дитину і її чоловіка (так-так, вона раніше писала, що пересилає чоловіку кошти. Воно і не дивно, він не працює). Я не розумію, як можна приймати щедру допомогу і поливати брудом німців.
Талантливый человек таланлив во всем)
автор Борисфенка • 53 минуты назад
Ответ дляхутряна володарка
Може. Але ніякої відстрочки чи броні нема, через тиждень в Скелю поїде, там всіх беруть.
Санька-4b93• 52 минуты назад
Ответ дляКусюче сонечко
Не таке??
Вот это поворот. А в этой теме она пишет, как самая утомленная войной самка на этом форуме. Всего лишь 400 евро недоплаченного пособия а так мировоззрение поменяли.
Анютины ласки• 52 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Зброю ядерну віддали. Ще й балістичні ракети москалям віддали, вони по нас тепер їх кидають.
Борисфенко, ’Європа’ підписувала будапештський договір? Там є така сторона? Вам ОАЕ нічого не винні? А Китай з Чилі? Вони так само ’підписували’ меморандум, як і Європа.
То як Європа роззброїла Україну? Чекаємо пояснення.

Кусюче сонечко• 52 минуты назад
Ответ дляJannyMoney
и поэтому вы тут) Больше негде ср...
Да, что еще вас интересует, защитница борисфенки? Вы сегодня для себя открыли, что есть не рабочие лошади, а женщины, что есть женщины, которые в состоянии сами о себе позаботится и , о чудо, дале сами себя содержать, а не как вы, может ещё какие-то вопросы у вас есть?
хутряна володарка• 47 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Це не означає, що ми маємо мовчки дивитися, як Європа дасть грошей, а українці десятиріччями воюватимуть до знищення всієї нації
Вам надо идти работать в саму ’раду Ес’
Они точно без вас не разберутся
автор Борисфенка • 51 минуту назад
Ответ дляКусюче сонечко
Я писала про мамок, не встигла відредагувати автозаміну.
А ти в цю тему чого приперлася?
Санька-4b93• 51 минуту назад
Ответ дляКусюче сонечко
Не таке??
А эта тема ещё жива или снесли?
Анютины ласки• 47 минут назад
Ответ дляJannyMoney
Факт, что благодарность за то что государство выполняет свою обязанность, не является условием. А остальное уже ее личное мнение, имеет право. Мы тут людей за личные мнения уже судим?
Німеччина не має жодних зобов´язань перед борисфенкою. Це виключно жест доброї волі і людяність німців. Яких Борисфенка не заслуговує.
Кусюче сонечко• 50 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А ти в цю тему чого приперлася?
Не бреши, тебе там кучу ответов на самок написали тогда, у тебя было время исправить, но ты это не сделала, так что не пизди.
Приперлась, чтоьы тетя носом ткнуть, брехуху паршивую
JannyMoney• 50 минут назад
Ответ дляКусюче сонечко
в смысле как я? Я работаю в германии, на полный рабочий день. Вы не работаете в Украине. Почему вы решили что вы как я? Мы разные.
Анютины ласки• 49 минут назад
Ответ дляJannyMoney
Иностранца в другой стране? Интересно)
Так. Нічого інтєрєсного. І в принципі логічно. Між Україною і ЄС запрацювала система обміну даними. Тому гіпотетично в Німеччині цілком можливо утримувати кошти з українця в Україні.
хутряна володарка• 48 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Жена айтишница не знает слово ’удалено’?
автор Борисфенка • 48 минут назад
Ответ дляКусюче сонечко
Та напиши сама ’мамок’ і подивися, що підставляє.
Достали своєю тупістю.

хутряна володарка• 47 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А ти в цю тему чого приперлася?
Испортила всю малину?((
Кусюче сонечко• 47 минут назад
Ответ дляJannyMoney
Ну вы же меня поправили, что не за свой счёт, а за счёт мужа. Значит вам близка такая ситуация. Я не писара, что вы как я, как раз наоборот.
Я в Украине сейчас не работаю, решила сделать перерыв, могу себе позволить, с сентября у меня контракт, снова пойду на работу.
автор Борисфенка • 46 минут назад
Ответ дляхутряна володарка
Хай сам шукає, я пропонувала, все не таке. Не пропаде.
хутряна володарка• 46 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Достали своєю тупістю.
Мамок
хутряна володарка• 45 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Классная у вас семья
Анютины ласки• 45 минут назад
БОРИСФЕНКА, ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ПОЯСНЕННЯ ЯК НІМЕЧЧИНА З ЄВРОПОЮ РОЗЗБРОЇЛИ УКРАЇНУ.
автор Борисфенка • 44 минуты назад
Ответ дляхутряна володарка
Классная у вас семья
Нам подобається, любов і злагода. Сподіваюся, що ще колись його побачу.
JannyMoney• 44 минуты назад
Ответ дляАнютины ласки
нет, это не благотворительность, что все добровольно скинулись, а закон. Добровольно бы никто не скинулся :)
В законе (а по моему даже в Конституции) Германии прописано что каждый человек имеет право на достойное существование.
Т.е. не под мостом и не занимаясь криминалом и пр. Каждый, а не каждый работающий.
Немцы когда строили свою соц. систему основывались на этом. Отсюда возникло обязательство у государства платить неимущим этот самый минимум. Любишь не любишь, государство будет платить все равно. Обязаны по закону.
автор Борисфенка • 44 минуты назад
Ответ дляАнютины ласки
В чата жпт питали?
Добра, коли сита!• 44 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
І робити обидва не поспішаєте, ідеальна сім´я
Хлопаю ресницами• 43 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
А нічого, що він три роки воював і ледь живий повернувся? Треба ще, щоб таки загинув?
Что значит еле живой? Сколько у него ранений и какой степени? Если проблемы со здоровьем, то чего его не списывают?