Голубая фишка• 2 часа назад

Оренда профілю на фб

Привіт. Прийшло мені таке повідомлення:

Ми займаємось рекламою на сайті facebook. Для успішного запуску ми орендуємо облікові записи у реальних людей.

Вимоги:
- акаунту має бути не менше 1 року.
- Ви часто заходили у Facebook і далі ним користуватиметеся.
- Обліковий запис повинен бути верифікований по мобільному телефону, до якого у вас є доступ.

Ви отримаєте натомість:
-Кожен тиждень оплату на картку 2000 гривень.
- Оплата відбувається щотижня.
- Ми не пишемо жодних повідомлень від вашого імені, не спілкуємось з іншими людьми. Ми використовуємо ваш обліковий запис для створення рекламного кабінету, який не пов´язаний з вашим основним обліковим записом.
- Ви продовжуєте користуватися обліковим записом у звичайному режимі.

Все безпечно і конфіденційно перша оплата відразу після перевірки від вас треба логін Пароль та номер картки для оплати

Це шахраї? Хто стикався?
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Це для арбітражу трафіку. Я займалась таким років 10 тому. Але щось оплата велика - виходить 150 євро/міс. Ми платили в кілька разів менше.

Знову Я• 1 час назад
І будуть з вашого профілю всяку херню пхати. Фу
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Можуть прославляти росію з вашого профілю або розповсюджувати наркотики -зброю. Відповідатиме ви.
Ya_ne• 31 минуту назад
А ви згодні дати доступ до свого акаунта? Якось мені це дивно.