Помаранчова душа• 2 часа назад

шкільні поло на повненьких діток де можна подивитись?

ШІ каже, що в Нексті або МарксендСпенсер, але я не бачу там окремої лінії цих поло.
ПампушОК• 2 часа назад
Ші правильно каже
Там, де розміри, є окремо слім, нормал і вайт

автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляПампушОК
Ші правильно каже
Немає(. На штани є різниця в розмірах, а на поло ні.
Україна понад усе!• 2 часа назад
Джордж (George) досить широкі поло. Ті, що унісекс або хлопчачі.
Я колись у наявності на Кідстаффі купувала.
Буквально пару років тому були.
Тільки якщо дитя повненьке і, наприклад, зріст 140 см, то треба брати не 136-140 розмір, а 140-146 або навіть 146-152.
Вони досить якісні, я брала 6 штук на рік, всі до кінця року доживали.
Святатабожа• 2 часа назад
Next
Сільський ансамбль• 2 часа назад
Вайкікі подивіться. Вони не на худорлявих точно. Але напевно треба купляти на розмір більші
Упругая попка• 1 час назад
У некста такие поло широкие. У меня ребенок средний, не худощавый, и то свой размер болтается.
Оцененная• 1 час назад
Некст дійсно широченькі, всю молодшу школу син їх носив, а він такий в тілі був