Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Ответ дляСладко-соленая
А чому ви пішки у магазини не ходите?
Хожу пішки, на милицях або з ходунками. Але на фізіопроцедури їжджу на автобусі, проїзний 63 євро на місяць.
Дай подивлюся• вчера в 21:28
Ответ дляНе вмію заміряти
Онажемать. Унеёжеребенок. Когда работать?
Да она и не работала никогда в своей жизни, я уверена
Дай подивлюся• вчера в 21:29
Ответ дляНевгамовна Бу
Охрініваю із Польщі
Ви ніби писали що маєте чоловіка, він може купити окуляри дитині?
Он все на донаты отправляет
Ответ дляНевгамовна Бу
Вы шлете ему деньги с пособия? За что он живёт?
Поки що не шлю, але за потреби вищою. А що робити?
Якусь роботу рано чи пізно знайду.
Дай подивлюся• вчера в 21:30
Ответ дляБорисфенка
Я вам ілюструю німецьку логіку. Їжи у мене вдосталь.
Зачем нам немецкая логика на украинском форуме? Вы вообще, баба не только без мозгов, но и без малейшей совести, эмпатии, чувства такта?
Ответ дляДай подивлюся
Вам кто что обязан? Додому, на родной Оболонь
Родные края, дембеля, дембеля, дембеля...
Угу, Караван згорів, в озеро під домом вилилося сто тонн нафти чи бензину. Позавчора 50 ракет прилетіло по Києву. Саме час повертатися.
Дай подивлюся• вчера в 21:31
Ответ дляБорисфенка
Тогда сиди и не вымахивайся в той стране, где тебя приютили
Ответ дляДай подивлюся
Я створила тему в розділі про Німеччину для тих, кому цікаво.
JannyMoney• вчера в 21:32
Девы, вы чего беситесь?
Автор не сделала ничего незаконного. Получает пособия, которые положены законом. Все в рамках системы соц. помощи, которую сами немцы выстроили и поддерживают.
А что касается пять лет не работать...
А тут все рабочие лошадки, я так понимаю?
Ни у кого нет перерывов в 5, 10,20 лет? И это в своей стране, где и образование подходит и язык родной.
А что касается пять лет не работать...
Сладко-соленая• вчера в 21:33
Ответ дляБорисфенка
А хто ви за освітою?
Ответ дляПешеходик
Так это - пора вам пойти повоевать, как вы и собирались. Муж официально сможет не служить, да и 100 тыс вам не помешают. Как раз хватит ребеночка в школу собрать
Так він же сиротою залишиться.
Дай подивлюся• вчера в 21:35
Ответ дляКринжова баба
Уже бросил, ото и в запое второй день и денег не хватает.
Вчера вечером тут тоже простыни вываливала о муже.
Серьезно, какая тема?
Ответ дляСладко-соленая
А хто ви за освітою?
Колись вчилася в мединституті, недо-педіатр, багато років працювала в ІТ бізнес-аналітиком, думала, вже все, але знову повернуся. А що робити?
Дай подивлюся• вчера в 21:36
Ответ дляКринжова баба
Ну так ему 49, а ей лет на… старше и пять лет сидит говнофонд бережет.
Правда говорила, что если будет оформление дитя войны, то оформит и на похороны фарион приедет, там в голове постоянно что- то свое.
Удалено администрацией...
JannyMoney• вчера в 21:37
Ответ дляБорисфенка
а обучение просили на бизнес аналитика?
Дай подивлюся• вчера в 21:38
Ответ дляБорисфенка
Та да. Навмисне цю тему створила, для ілюстрації маразмів.
Живемо, як на мінному полі, вічно якісь цирки з паперами, законами, дивними забаганками. Інопланетяни вони.
А вы в сказку попали, думали?
Кринжова баба• вчера в 21:38
Ответ дляБорисфенка
Якусь роботу рано чи пізно знайду.
Удалено администрацией...
Ответ дляJannyMoney
а обучение просили на бизнес аналитика?
В2 треба, курси якраз оплатять. Але у мене А2 і повтор мовних курсів не давали. Тому сама вчуся на Курсері англійською.
Дай подивлюся• вчера в 21:38
Ответ дляБорисфенка
Чоловік мій отримує як УБД аж 1000 гривень на рік, сидить після фронту дома без роботи.
Це сьогодні була окрема пісня - пояснити чиновниці дДжоб-центру, що мій чоловік отримує 20 євро на рік і не може платити аліменти дитині.
Це вони новий движ придумали - всім дітям аліменти буде платити Югендамт, треба писати заяву і докладати банківські виписки. Розповім у наступних серіях докладно.
А чего не не идёт воевать? К
Людей не хватает
Ответ дляДай подивлюся
А вы в сказку попали, думали?
Не думала, казку я не очікувала. Але ніяк не повірю, що я на іншій планеті, серед інопланетян. Звичайна логіка тут не працює.
Ответ дляДай подивлюся
А чего не не идёт воевать? К
Людей не хватает
Бо у нього апноє, тиск 240/140 і ще десяток болячок. Спить з СІПАП-апаратом, а в окопах резеток нема.
Дай подивлюся• вчера в 21:41
Ответ дляБорисфенка
Він участі не приймає, бо хворий і без грошей. Вже провоював і мабуть ще повоює.
Нас сказано назад не повертатися, виживайте, як хочете. Якось воно буде.
Да вы там все волшебные
Щепотка_совести• вчера в 21:41
Ответ дляКринжова баба
Дайте ссылку )
Дай подивлюся• вчера в 21:41
Ответ дляБорисфенка
Якусь роботу рано чи пізно знайду.
Вы в курсе,что с немецкой карты,где пособия на укр карту слать ничего нельзя? Джобцентр все контролирует
Позорище
Ответ дляКринжова баба
Удалено администрацией...
Екофлоу він купувати не схотів, зима скоро закінчиться, не переводь гроші. Може цієї зими таки купить. Якщо в Скелю не загримить.
Вічний двигун• вчера в 21:42
Яка біда, а мені пособія не платять, і я нікуди не скаржуся. То може додомку збирайтеся, якщо вам там фігово так на пособіях живеться?
Дай подивлюся• вчера в 21:43
Ответ дляБорисфенка
Если у вас ещё нет Б2 то никакую работу вам ещё искать не могут кроме продавца или уборщицы
Ответ дляJannyMoney
Девы, вы чего беситесь?
А что касается пять лет не работать...
Та у них звичка така, біснуватися. Це вони цікавість свою так проявляють, вирішила їх порадувати під настрій небанальною темою.
Дай подивлюся• вчера в 21:43
Ответ дляБорисфенка
Пускай загремит
Он же за продолжение войны