Борисфенка• вчера в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Значит надо• вчера в 21:13
Ответ дляБорисфенка
Чоловік мій отримує як УБД аж 1000 гривень на рік, сидить після фронту дома без роботи.
Це сьогодні була окрема пісня - пояснити чиновниці дДжоб-центру, що мій чоловік отримує 20 євро на рік і не може платити аліменти дитині.
Це вони новий движ придумали - всім дітям аліменти буде платити Югендамт, треба писати заяву і докладати банківські виписки. Розповім у наступних серіях докладно.
Аліменти? А що сталося? Чого 1000?

Seehund• вчера в 21:14
Ответ дляПані_Перчик
Ну в принципі нічого особливого, як у всіх, добре, що компенсують вартість підручників. Окрім айпада все ж є паперові ? Наші підручники нажаль згоріли, то навіть не ясно як воно буде цьогоріч.
В прошлом году были, как в этом не знаю. Надеюсь все устаканится у вас с учёбой.
Хлопаю ресницами• вчера в 21:14
Ответ дляА я кумедна
Потому что Германия на канцтовары деньги выделяет))
Точно))))
Значит надо• вчера в 21:14
Ответ дляХлопаю ресницами
Да, вчера или позавчера читала в теме
Надоело ему воевать, видать направили на реальную войну и он смылся
А чк він тоді убд отримав?
автор Борисфенка • вчера в 21:15
Ответ дляПані_Перчик
А що такого ви купуєте в школу ? У вас платні підручники чи якесь особливе приладдя ? У нас аби в школі систему опалення зібрали, все інше то дрібниці.
Підручники, пару штук на рік, решту видає школа, зошити, папки, ручки, циркулі, калькулятор, пенал, рюкзак. Буває щось недешеве, але 20-30 євро завжди знайду, якщо треба.
Просто в цей місяць така невчасна підстава, якраз перед школою.
автор Борисфенка • вчера в 21:16
Ответ дляЗначит надо
Аліменти? А що сталося? Чого 1000?
1000 гривень на рік платять всім УБД. Але нині це єдиний доход чоловіка, доїдає бойові.
А аліменти хочуть з усіх чоловіків, навіть якщо ми в шлюбі, кричать, хай з України платить.
Сладко-соленая• вчера в 21:16
Ответ дляБорисфенка
Я вірю. Але, бляха, жити за щось треба, окуляри за 220 євро забрати і дитя в школу зібрати.
А Джоб-центр, сцуко, чарівний ’Ну колись повернуть’
У вашого дитятка є батеро. Ви вже так хочете шарової шари, що аж за вас невдобно
Хлопаю ресницами• вчера в 21:17
Ответ дляЗначит надо
А чк він тоді убд отримав?
В каком смысле как?
автор Борисфенка • вчера в 21:18
Ответ дляЗначит надо
А чк він тоді убд отримав?
Та не слухайте матрьошок, три роки він воював, з частини списали. Але інвалідність не дають, з бронею роботу не знайшов, ще й ТЦК загребти знову може. Печально все.

А я кумедна• вчера в 21:19
Ответ дляБорисфенка
Значит где-то Вы попытались надурить немцев, скрыть свои доходы какие-то. Но немцев надурить нельзя. Там мониторят все, что только можно, и все лишнее с Вас снимут.
Пешеходик• вчера в 21:18
Ответ дляБорисфенка
Так это - пора вам пойти повоевать, как вы и собирались. Муж официально сможет не служить, да и 100 тыс вам не помешают. Как раз хватит ребеночка в школу собрать
Сладко-соленая• вчера в 21:18
Ответ дляБорисфенка
Та я ж якраз з коучем роботу шукаю вже місяць.
При цьому коуч за сьогодні, 2 години балакали, отримав 240 євро, на це їм же не жалко, Джоб-центр платить мовчки.
І мені з дитиною 240 євро на місяць на харчі вийшло.
От де справедливість?
Не кажіть, як так можна урізати, псіханіть і поїдьте в Україну
автор Борисфенка • вчера в 21:19
Ответ дляА я кумедна
Яке лишнє? Я їм 500 євро зекономила на опаленні, а вони з мого пособія ці кошти зняли.
Я тут стала така законослухняна, що аж самій страшно
Щепотка_совести• вчера в 21:20
Ответ дляБорисфенка
Та я охреніла від реалій і в Україні, і ще й в Німеччині цирки.
І тимчасовий захист подовжили до 2028 року і вже відкрито заговорили про подовження до 2030-го.
Той випадок, коли плакати вже пізно, сміюся.
Меньше сигарет купите . Хватит ныть
А я кумедна• вчера в 21:21
Ответ дляБорисфенка
Немцы умнее Советчиц, однозначно.
Щепотка_совести• вчера в 21:21
Ответ дляНе вмію заміряти
Онажемать. Унеёжеребенок. Когда работать?
Так ребенком тоже галимо занимается, если соц службы заинтересовались ими
автор Борисфенка • вчера в 21:21
Ответ дляЩепотка_совести
Меньше сигарет купите . Хватит ныть
Так я не нию, цигарок купила, 10 євро пачка.
Я про вивихнуту логіку.
Балаболка• вчера в 21:21
Ответ дляБорисфенка
Це анекдот, що зараз немає роботи.
Мамаша в бигудях• вчера в 21:21
Как вы не боитесь зависеть от пособий?

Я ни копейки пособий не получала. Во Франции выдают карту, куда в зависимости от ситуации могут капать 200-300 евро в месяц на человека. Но при условии, если другого дохода нет. Если доход есть, он из этой суммы вычиается. Я предупредила сразу, что у меня доход будет, хоть и небольшой, но все же больше суммы помощи.
Сначала они затребовали подтверждение дохода, потом заблочили эту свою карту, а теперь прислали, что хотят с меня возврат 1500 евро)
А я ж ни копейки не потратила, и несколько раз им писала, мол, обратите внимание, деньги продолжают начисляться. Эти 1500 так на той заблокированный карте и лежат. Переписываюсь с ними...
Помогли, блин)

Ну и это я не тратила, а знаю тех, кто тратил и не указывал, что есть украинская пенсия или ещё что-то такое (не факт, что нарочно даже). И им тоже сейчас поприходили ’письма счастья’, только суммы больше, и отдавать уже можно только из своих.

JannyMoney• вчера в 21:22
Ответ дляБорисфенка
Та да. Навмисне цю тему створила, для ілюстрації маразмів.
Живемо, як на мінному полі, вічно якісь цирки з паперами, законами, дивними забаганками. Інопланетяни вони.
на ваших пяти страницах что написано как причина сокращения Regelbedarf?
Щепотка_совести• вчера в 21:22
Ответ дляБорисфенка
Я вам ілюструю німецьку логіку. Їжи у мене вдосталь.
Холодильник пухнет от просрочки?
автор Борисфенка • вчера в 21:22
Ответ дляМіняйловна
Милиці їй ще треба?
В мене милиці є, а от ходунки і ортопедичний чобіт в Україну з волонтерами відправила в госпіталь, мені вже не треба, а їм треба. Пізніше і милиці відправлю туди ж.
Балаболка• вчера в 21:22
Ответ дляБорисфенка
Так хто вашого сина повинен годувати як не батько?
Мати не працює, батько теж, а претензії до Німеччини.
Санька-4b93• вчера в 21:23
Ответ дляБорисфенка
Что за бред, вам самой не смешно? Без инвалидности его б не списали, разве по уходу за кем то из родственников. И если б списали, с какого перепугу он бы тцк боялся?
Дівчина Гілмор• вчера в 21:24
Ответ дляБорисфенка
Нє, тільки цього місяця. Але, як назло, дитині в школу, дуже невчасно.
Ще у лютому прилітає за електрику доплата на пару сотень євро, але там хоч логіка є, перевитратила - доплати.
А тут я зекономила - з мене ж зняли.
Жесть, якась дурістіка
автор Борисфенка • вчера в 21:24
Ответ дляСладко-соленая
У вашого дітачки є батеро. Він участі не приймає? Окуляри оплатити не хоче? Чи у вас в планах сльозу пустити?
Він участі не приймає, бо хворий і без грошей. Вже провоював і мабуть ще повоює.
Нас сказано назад не повертатися, виживайте, як хочете. Якось воно буде.
Сладко-соленая• вчера в 21:25
Ответ дляБорисфенка
А чому ви пішки у магазини не ходите?
Невгамовна Бу• вчера в 21:26
Ответ дляБорисфенка
Вы шлете ему деньги с пособия? За что он живёт?
СhanelKa• вчера в 21:27
Ви так постійно там страждаєте
Дай подивлюся• вчера в 21:27
Ответ дляБорисфенка
Я не пропаду, не переймайтеся.
Але, бляха, причина недоплати пособія - надмірна економія??! Ну не писець???
Вам кто что обязан? Додому, на родной Оболонь
Родные края, дембеля, дембеля, дембеля...