Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
ТаПрямТам• вчера в 21:57
Ответ дляБорисфенка
Не можна. У нього сильний астигматизм і болить голова без окулярів. Тому роблю дорогі, а куди подінешся?
В Україні дешевше, але до неї доїхати непросто на милицях, цьогоріч не їздили, і дорога в дві сторони на двох 500 євро.
Оце тобі і найкращий генофонд України.
ТаПрямТам• вчера в 21:57
Ответ дляА я з косою
Да вроде знаю, но бесчеловечтности не понимаю
Её бесчеловечности?Я тоже не понимаю.
Конфиденциальность• вчера в 21:58
Ответ дляБорисфенка
А стекла не по страховке мелким? Значит вы купили дорогую оправу
Inconvenient• вчера в 21:58
Ответ дляА я з косою
Читаю, и фигею от доброты соотечественников. С такими друзьями и русских не надо...
Я уже давно привыкла к их ’доброте.’
JannyMoney• вчера в 21:58
Ответ дляБорисфенка
можно передать, если рецепт есть
Ответ дляКонфиденциальность
Дорогу, в Філлмані замовляли. Попередня дешевша зламалася через пів-року
Ответ дляJannyMoney
можно передать, если рецепт есть
Так вже лежать місяць зроблені в оптиці. Думала заберу 1 серпня. А тут такий облом.
Хай ще полежать, піду на днях якусь розстрочку просити у них
Анютины ласки• вчера в 22:01
Ответ дляБорисфенка
А що, 800 євро на двох - це шалені кошти в Німеччині?
Нє, є тут народ, хто пішки ходить і в Тафелі харчується, але я так не можу.
А ви спробуйте їх заробити) Із зарплати ви будете самостійно оплачувати оренду з комунальними, страховку, транспорт. Подивитеся що на руки залишається у тих, хто оплачує зараз ваше життя в своє задоволення.
JannyMoney• вчера в 22:02
Ответ дляПротру пилюку
Ой, давайте не будем
Я живу в стране сложнее Германии и язык сложнее, и многое. Тетеньки в 50+ торты пекут продают, пельмени, голубцы, другие полуфабрикаты, нянями сидят у молодых украинцев - что бы не жить только на пособии, клининг ходят
Это автор явно бесится от скуки
давайте будем.
Торты с пельменями требуют сан. сертификата и оформления себя как фоп, иначе налоговая постучится рано или поздно.
На пельмешках даже если все сделать по закону не заработаешь чистыми 1500 евро, а это абсолютный минимум.
Мыть полы с больными ногами, человек с палкой ходит, ну какие полы.
Вы из тех кто ’чужую беду руками разведу’
Усміхайлик• вчера в 22:03
Ответ дляЗалізна пані
Если сложные стекла, астигматизм и разные диоптрии, то я последние дочке заказала за 5000 грн год назад, это самая дешевая оправа.
Ой сестра
только оправу нужно брать среднего сегмента, потому как она может поламаться и тогда снова платить
Ответ дляКонфиденциальность
Не ну, вы все равно платите за отопление с денег джоба. Поэтому логично шо он высчитал с вас. Вот если б вы жили полностью на зарплату, то эти 500 евро ыли б вам доходом
Ні, Джоб платить сам напряму фермітеру. То сам би й повернення отримував.
Але у них все інакше.
А я з косою• вчера в 22:04
Ответ дляInconvenient
Я уже давно привыкла к их ’доброте.’
У меня никакого желания к такому привыкать...
Добра, коли сита!• вчера в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Він гордий і чесний, давати 5 тисяч хабаря за інвалідність не хоче, а без грошей не дають нині нікому, окрім безногих.
Так у нього їх просто немає тому він і гордий. Ніщєброди ліниві ви обидва
Конфиденциальность• вчера в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Ладно, бог с этими очками. Но если с вас урезали бабло, значит у джоба есть информация, что в этом же месяце вам должны вернуть деньги. Они должны вам прислать письмо, где это будет написано. И типа если вы не получили, то вам надо повторно обратиться в джоб. Heizkostenabrechnung узнайте, в какие сроки в вашем доме идёт перерасчёт и возврат денег за отопления. Максимум должны до 31 декабря вернуть
JannyMoney• вчера в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Але у них все інакше.
а точно Guthaben? а не перерасход?
JannyMoney• вчера в 22:06
Ответ дляКонфиденциальность
согласна. Должны быть сроки
Просто урезать потому что возможно когда то вернут не факт что законно...
Анютины ласки• вчера в 22:06
Ответ дляБорисфенка
Чоловік мій отримує як УБД аж 1000 гривень на рік, сидить після фронту дома без роботи.
Це сьогодні була окрема пісня - пояснити чиновниці дДжоб-центру, що мій чоловік отримує 20 євро на рік і не може платити аліменти дитині.
Це вони новий движ придумали - всім дітям аліменти буде платити Югендамт, треба писати заяву і докладати банківські виписки. Розповім у наступних серіях докладно.
А як це аліменти від чужої держави на дитину, у якої батько не позбавлений батьківських прав і нема навіть позова на аліменти?
Остап Бендер порівняно з вами - маля.
JannyMoney• вчера в 22:07
Ответ дляАнютины ласки
Остап Бендер порівняно з вами - маля.
Если отцу нечем платить, то югендамт перенимает эту обязанность
Кусюче сонечко• вчера в 22:08
Ответ дляЗалізна пані
У меня в Гермашке живет свекровь уже лет 20. У них гораздо дороже коммуналка, транспорт, услуги, медицина вне страховки.
Кстати, она тоже получает пенсию 800 ойро, но на себя одну. Одевается в секонде и питается говном всяким. Мы ей еще и помогали одно время, до войны.
О Боги, ну куда той борисфенке ездить? Коммуналку она вполне себе тянет, сама же писала, услуги, какие такие услуги? она побежала как Мюнхаузен по воде в первые дни войны от войны, какие на фиг услуги, нет врцны - радуйся. Медицина вне страховки, так тоже не для беженцев сие.
Судя по тому, как ее часто несёт здесь по выходным, то пусть ограничит себя в горячительных напитках
Сяду на шию, дорого!• вчера в 22:08
Ответ дляБорисфенка
Шлете мужу рецепт от Augenarzt, а он вам посылкой очки.
Конфиденциальность• вчера в 22:08
Ответ дляJannyMoney
согласна. Должны быть сроки
Так и есть. У меня так было с киндерцушлаг. Джоб заплатил ровно на эту сумму меньше, но прислали письмо. Конечно мне пришлось целый месяц ждать, но потом деньги пришли за 2 месяца ( долг)
Анютины ласки• вчера в 22:08
Ответ дляБорисфенка
1000 гривень на рік платять всім УБД. Але нині це єдиний доход чоловіка, доїдає бойові.
А аліменти хочуть з усіх чоловіків, навіть якщо ми в шлюбі, кричать, хай з України платить.
За законом батьки зобов´язані утримувати дітей. Німці якби ніяким боком до вашої дитини при живому батьку.
Ответ дляКонфиденциальность
Десь так. До 31 грудня і повернуть.
Тому трошки сумно, але це від мене ніяк не залежить.
Джоб прикинувся шлангом ’Всі питання до фермітера’.
Ответ дляАнютины ласки
Остап Бендер порівняно з вами - маля.
А це ви у Джоб-центра спитайте, вони великі майстри видумок. Зараз придумали таке
Ответ дляJannyMoney
Саме так. І тепер всіх дітей Джоб-центр хоче з себе скинути, перенаправляє в Югендамт, хай вони платять.
Заставляличка• вчера в 22:12
Ответ дляНе вмію заміряти
Девочки, сбросимся ребеночку Борисфенки на канцелярию? Не будет же женщина предпенсионного возраста идти работать?
Потревожили пожилую женщину из за каких-то 4 жалких пачек денег)
Конфиденциальность• вчера в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Десь так. До 31 грудня і повернуть.
У вас должна быть нычка с евриками, на чёрный день. Не можете же вы проквакивать все деньги. И в школу особо сразу ничего не надо. 20 евро на зошиты и хватит
Кусюче сонечко• вчера в 22:13
Ответ дляА я з косою
Бесчеловечность? К борисфенке? После того, как она насмехалась над теми кто остался в Украине и замерзал этой зимой, после того, как она назвала нас, замерзающими самками ?? Про то, как она рты затыкает в темах про обстрелы с особым цинизмом даже уже и писать не буду. Но этой зимой она себя проявила хуже рашистов.
Анютины ласки• вчера в 22:13
Ответ дляJannyMoney
Девы, вы чего беситесь?
Автор не сделала ничего незаконного. Получает пособия, которые положены законом. Все в рамках системы соц. помощи, которую сами немцы выстроили и поддерживают.
А что касается пять лет не работать...
А тут все рабочие лошадки, я так понимаю?
Ни у кого нет перерывов в 5, 10,20 лет? И это в своей стране, где и образование подходит и язык родной.
А что касается пять лет не работать...
Все б нічого, якби ця дама не називала ’сцуками’ тих, хто утримує її, дитину і її чоловіка (так-так, вона раніше писала, що пересилає чоловіку кошти. Воно і не дивно, він не працює). Я не розумію, як можна приймати щедру допомогу і поливати брудом німців.