Дверной_Проем• 04 августа в 07:22
В Україні пропонують демобілізувати військових 50+ з обмеженою придатністю
Військовослужбовці віком від 50 років, які за висновками ВЛК мають обмежену придатність за трьома і більше статтями, не можуть повноцінно проходити службу навіть у підрозділах забезпечення. Натомість вони могли б працювати у цивільному секторі та сплачувати податки. З такими аргументами на сайті Кабінету Міністрів з’явилася петиція із закликом розглянути питання демобілізації та подальшого виключення з військового обліку військовослужбовців віком 50 років і старше, які мають висновок військово-лікарської комісії про обмежену придатність до служби.
Йдеться про осіб, які за рішенням ВЛК визнані придатними лише до проходження служби у військових частинах забезпечення, територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, вищих військових навчальних закладах, навчальних центрах, закладах та установах, медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення та охорони.
Що пропонує автор петиції
Автор ініціативи пропонує демобілізувати таких військовослужбовців і надалі виключити їх із військового обліку, якщо вони мають висновок про обмежену придатність за трьома і більше статтями.
На його думку, такі люди вже не мають достатнього стану здоров’я для проходження служби навіть у підрозділах, де передбачені менш інтенсивні умови виконання обов’язків.
Чим автор обґрунтовує необхідність змін
У тексті петиції №41/010432-26еп зазначається, що водночас ці громадяни ще можуть працювати у цивільному житті, де нині існує значний попит на працівників.
Автор вважає, що, виконуючи посильну роботу та сплачуючи податки, вони могли б приносити більше користі державі, ніж залишаючись на військовій службі без можливості ефективно виконувати покладені завдання.
Також у петиції наголошується, що в іншому випадку такі військовослужбовці, на думку автора, стають фінансовим тягарем для держави, не маючи змоги бути достатньо корисними під час проходження служби.
Що пропонує автор петиції
Чим автор обґрунтовує необхідність змін
Пез Году Неделя• 04 августа в 16:00
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Такое постоянно где-нибудь в мире происходит. Военные конфликты вообще не прекращаются.
Мова не про це, а про те що не будуть призивати дійсно важко хворих, у яких значні порушення функцій та систем організму, а також воювати до демографічної катастрофи. Це називається всрамся, але не дамся
Неправдиша• 04 августа в 20:34
Старше 50 років будь-хто вже непридатний у світі, крім нас. Утилізація, поки молоді бички слухають рос.музику та забори ламають від неробства.
Неправдиша• 04 августа в 20:44
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну пусть на страну того военного нападет сосед с огромной армией и тогда посмотрим, что у них нам будет с выездом из страны, с правилами мобилизации и вообще с демократическими свободами.
У Данії, Норвегії вже давно прийняли статут про призов у разі бойових дій - з 18 років. І жінки теж.
Янгол в камуфляжі• 04 августа в 23:34
Ответ дляНеправдиша
Отож
P.S.
Я та розумію, у вашої родині саме 50+ окопались? Молоді 18+ немає, щоб до армії відправити?
P.S.
Неправдиша• 05 августа в 21:56
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Отож
P.S.
У нас усі працюють, офіційно,на критичному підприємстві. Окопались - то про ваших, мабуть.
Янгол в камуфляжі• 05 августа в 23:56
Ответ дляНеправдиша
Той самий економічний фронт тримаєш, ухілянт
Неправдиша• 06 августа в 12:40
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ухилянти по хатах під ліжками сидять,як ти.