вентиляторная• сегодня в 11:56

Що робити, коли брови не так ростуть, як хотілося б?

Пробую виростити брови, але вони якісь нерівні і тонкі, і не знаю, чи варто звертатися до майстра, чи краще спробувати самостійно їх підкреслити.
Спасу мир• сегодня в 11:56
Рисовать, наростить, набить

Шиворіт навиворіт• сегодня в 11:56
Мыло и веревка. Даже не знаю как с этим жить
Забризкана водою• сегодня в 12:02
Ну, у Вас они хоть как-то растут) у меня тонкие, редкие, белые, такие с детства...просто крашу их раз в три недели и всё, кому не нравятся, пусть не смотрят.
Телефон Рубика• сегодня в 12:19
Нехай це буде вашою набільшою проблемою...
Я роблю татуаж раз на 4-5 років і не думаю про них взагалі, бо вони ідеальні
Мальдивирую• сегодня в 12:26
Ну пересадку зробіть, чи шо.
Добра всем!• сегодня в 13:46
Мажте репейною олією, виростуть.