Диверсификация• вчера в 13:39
Відпочинок Закарпаття. Ваші враження та які міста рекомендуєте?
Де відпочивали? Санаторії/ будинки цікавлять, з атракцій, які відвідували?)
До цього була у воловці тільки)
Залізний занавіс• вчера в 13:43
Що можете сказати про Воловець? Їздила в Мукачево, на Воловці купа людей виходила, всі з рюкзаками, палками, може в гори ходять. Яка там вартість? Знайомі відпочивають в с.Поляні, подобається.
энциклопУдия• вчера в 13:43
Кругом обдіраловка страшна,сервіс жахливий,ротавірус,бо знищили природу засрали все. Місцеві мужчини сильно хотять іпатися з туристками,можуть напоювати оцими винами в потім коли жінка вже розмякла,розслабилася,то починають стромляти свого члена,часто не митого,з залишками вурди. В санаторіях масажисти чіпляються
БЦАшка• вчера в 13:47
Ответ дляэнциклопУдия
Еб…ть-копать, у вас опыт отдыха в Закарпатье….
Не берите в рот немытый член, ротавируса тогда не будет)
Лиса Патрикевна• вчера в 13:46
Ответ дляЗалізний занавіс
так вони не в Воловці зупиняються, їдуть далі до Міжгір’я, Синівіра, Пилипця...
Хи хи, ну ну• вчера в 13:53
Ответ дляэнциклопУдия
оце у вас враження, це за одну поїздку з вами стільки пригод? Чи це накопичувальний досвід?
Мамина корзиночка• вчера в 13:53
в минулому році відпочивали в Міжгір’ї, були на озері Синевир, центр реабілітації бурих ведмедів, підіймалися на крісельному підйомнику на гору Маковиця, там вид відкривається дуже красивий, відвідали водоспад Шипіт, декілька екопарків з ламами, оленями, верблюдами та іншими тваринками.. 4 дні всього, а стільки побачили)) Дуже сподобався гостинний двір Адель, є басейн з підігрівом, сауна, в кожному номері кухня, мангальна зона, поряд є великі супермаркети і на екскурсії нас забирали одразу біля воріт.
Диверсификация
• вчера в 14:02
Ответ дляЗалізний занавіс
В воловці була в 23 році , інфраструктура була не дуже розвинена, але ми приїжджали в гори) на боржаву, + на водоспад їздили, оренда була дешева. Їли в в кафе, теж дешево. Зараз бачу розвинулось ще більше інфраструктура)
Диверсификация
• вчера в 14:04
Ответ дляЛиса Патрикевна
Відпочивала в Поляні, Чинадієві, Шаян, Пилипці, Міжгір’я...
Думала про Пилипець. Хочу на гимбу) Ви їздили на атракції якісь? В якому готелі/ хатинці жили?
Диверсификация
• вчера в 14:05
Ответ дляАнгел-предохранитель
Колочава
А як до колочави добирались?
Кумася• вчера в 14:12
Ответ дляэнциклопУдия
Уровень сервиса и досуга на курорте каждый выбирает по себе. Описанный вами специфический опыт — это результат исключительно вашего личного выбора мест, окружения и уровня общения и вашего морального облика.
Кумася• вчера в 14:13
Ответ дляХи хи, ну ну
У неё у самой уровень Дно!
Гидроусилитель руля• вчера в 14:15
Ответ дляэнциклопУдия
Вы в пьяном угаре этот коммент накатали? Жесть какая - на здравую голову такое никогда не напишешь
сою не люблю• вчера в 14:18
Ответ дляэнциклопУдия
Цікавий у вас досвід. А що таке вурда?
ЛисичкаСестричка• вчера в 15:10
За последний месяц побывали в Солотвино, Хуст, Виноградове, Берегово, Ужгороде и сейчас в Шаяне. Больше всего мне в Солотвино понравилось и озера с бассейнами там.
Берегово и Ужгород совсем не понравились, даже прогуляться особо некуда. В Хусте и Виноградове получше в части куда пойти. Шаян это санаторный отдых, где столовая, номер и все, пойти некуда
КозацькаДуша• вчера в 15:26
відпочивала в Руті (с. Поляна)
катнулись в мукачево
берегове (термальні води)
синевир
катнулись в мукачево
берегове (термальні води)
синевир
Патриоточка• вчера в 22:36
Скрізь була, в горах, на природному гейзері, під карстовим мостом, в усіх термальниках, в усіх замках, спробувалі всі фірмові торти Закарпаття, перепробували десятки вин і джерел. Розкішний край, не знаю навіть, з якого кінця радити. Запитуйте, якщо цікавить щось конкретніше.